Edyta Herbuś o nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Wspomniała też o Dodzie

28.01.2024 13:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edyta Herbuś zdradziła nam, co myśli o kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Widzi tam Dodę?

Edyta Herbuś udzieliła nam niedawno wywiadku, w którym opowiedziała o nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Jak zareagowała na spekulacje, że być może w tej odsłonie programu zobaczymy Dodę?

Edyta Herbuś o nowej edycji "Tańca z gwiazdami"

Myśli, że Doda sprawdzi się na parkiecie "TzG"?

No to będzie się działo. Tam gdzie Doda, tam jest show. Ja trzymam kciuki, żeby były gwiazdy z temperamentem, takie, które nie boją się wyzwań, mają dystans do siebie. Bo jednak nauka tańca, tak trudnych technicznie zasad w tak krótkim czasie, to jest trochę nie do zrobienia, żeby to mogło być na poziomie turniejowym - zaczęła.

W dalszej części wypowiedzi zdradziła, że taniec wiele o nas mówi.

Ale kiedy dochodzi do tego dystans, otwarte na doświadczenie serce, to, że ciało też prowadzi w jakiś określony sposób, że spotyka na swojej drodze ograniczenia i później przez to, jak dana osoba spotyka się z tymi ograniczeniami, jak sobie z nimi radzi, to dowiadujemy się jakim jest człowiekiem. Artystów znamy z ich projektów, które są wyćwiczone często latami, a w tym programie i to jest chyba jego siła, jest autentyczne zderzenie się w wyzwaniem i to takim, które jest w procesie, kiedy widzowie mogą oglądać przez kilka tygodni z rzędu. I to jest ciekawe, bo mogą się utożsamiać z tymi gwiazdami, mogą przeżywać z nimi te emocje, kibicować swoim ulubieńcom - mówiła nam.

Edyta Herbuś ma radę dla Dody

Doda ma problemy z kręgosłupem. Jakie rady ma dla niej Edyta?

To kwestia mądrości partnera i świadomej pracy też z rehabilitacją tych danych części ciała, które są np. bardziej obciążone. Pod takie sytuacje jest wtedy też bardziej dedykowana choreografia. Mnie, jak ja tańczyłam latami i miałam obciążony kręgosłup bardzo pomagała joga. Pomagała mi odciążyć to i inaczej ustawiać ciało, żeby ten ból był mniejszy. Mnie to pomogło, więc jeżeli jest taka sytuacja i potrzeba, to ode mnie taka rada- joga pomaga - podsumowała.

Co wy na to?

Edyta Herbuś
Edyta Herbuś© AKPA | AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także