Elżbieta Romanowska wściekła się na ekipę "Nasz nowy dom". Niezadowoleni fani komentują

Elżbieta Romanowska wściekła się na ekipę "Nasz nowy dom". Niezadowoleni fani komentują

Elżbieta Romanowska miała lekki zatarg z budowlańcami. Internauci komentują
Elżbieta Romanowska miała lekki zatarg z budowlańcami. Internauci komentują
Źródło zdjęć: © Instagram
Kamil Kozłowski
21.03.2024 13:42

We wczorajszym odcinku programu "Nasz nowy dom" doszło do niecodziennej sytuacji. Prowadząca była wyraźnie podirytowana zachowaniem budowlańców. Trudną sytuację remontową spotęgowały niesprzyjające warunki pogodowe. Jak jej zachowanie odebrali internauci?

Ekipa programu "Nasz nowy dom" już od ponad 10 lat odmienia życie Polaków. Przez blisko 300 odcinków fachowcy mierzyli się z wieloma bardzo wymagającymi remontami domów, których stan można byłoby porównać do kompletnej ruiny. Choć w wielu przypadkach wydawało się to wręcz niemożliwe, udawało im się tworzyć idealne warunki do mieszkania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Budowlańcy ponownie stanęli przed trudnym wyzwaniem. Bohaterem wyemitowanego w środę odcinka był Damian, młody i uzdolniony narciarz biegowy. Wraz z rodzicami mieszkał w nieszczelnym budynku z prowizoryczną łazienką, co nie sprzyjało rehabilitacji jego mamy. Kobieta niedawno przeszła operację usunięcia guza mózgu. Na domiar złego ojciec chłopaka musiał zrezygnować z pracy za granicą, poświęcając się opiece nad żoną. Telewizja Polsat postanowiła pomóc rodzinie mierzącej się z wieloma przeciwnościami losu.

Elżbieta Romanowska zaskoczyła nerwową reakcją. Fani komentują

Perspektywa gruntownej przebudowy domu w ciągu 5 dni wyjątkowo zaniepokoiła ekipę "Naszego nowego domu". Przypadła ona na najchłodniejszy czas podczas minionej zimy. Budowlańcy nieustannie walczyli z przenikającym do wnętrza budynku zimnym powietrzem oraz przedłużającymi się dostawami materiałów budowlanych. Podczas sprawdzenia postępów prac Elżbieta Romanowska nie kryła irytacji.

Czy ja bym się mogła dowiedzieć, dlaczego nikt nie odbiera ode mnie telefonu? - zapytała wyraźnie podirytowana prowadząca.

Część widzów uważa, że sytuacja została wyreżyserowana na potrzeby podkręcenia dramaturgii programu. Dali temu wyraz w komentarzach na instagramowym profilu "Naszego nowego domu".

Aktorka dobra, ale do tego programu aktorstwo odpada, tylko naturalna empatia. Tego niestety brak; Sztuczna jak zawsze - podkreślili niezadowoleni internauci. Nie zabrakło też bardziej pozytywnych głosów: @elaromanowska jest super osobą, nie ocenia się ludzi po okładce ,nadaje się do tego programu jest osobą sympatyczną o dobrym sercu.

Jak można było się spodziewać, odcinek tak jak zwykle skończył się happy endem.

Elżbieta Romanowska
Elżbieta Romanowska© AKPA | Gałązka
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także