Euro 2024. Kacper Kuszewski o piłce nożnej. "Absolutnie najnudniejszy sport"

20.06.2024 20:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przed reprezentacją Polski drugi mecz na Euro 2024. Tym razem nasi piłkarze zagrają z Austrią. Kacper Kuszewski podsumował swoje zaangażowanie w kibicowanie w zdumiewający sposób.

Kacper Kuszewski kojarzony jest z rolą Marka Mostowiaka z serialu "M jak miłość", w której spełniał się przez osiemnaście lat. Teraz przed nim zupełnie nowe zadanie. Aktor poprowadzi program, który wraca na antenę w odświeżonej formie.

Euro 2024. Kacper Kuszewski nie ogląda meczów?

Kapcer Kuszewski na planie programu "Tak to leciało" został zapytany o mecze polskiej reprezentacji. Co sądzi o jutrzejszym meczu Polska-Austria podczas Euro 2024? Jaki wynik obstawia?

Z imprez masowych najbardziej kręci mnie konkurs chopinowski, więc jeśli się kiedyś zacznie, to mogę porozmawiać.

Czy aktor naprawdę nie ekscytuje się jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie piłki nożnej? Odpowiedź gwiazdora zdumiewa.

Piłkę nożną uważam, za absolutnie najnudniejszy sport, może poza szachami. Nie rozumiem, czemu wzbudza tyle emocji. Ja wolę siatkówkę, tenis i muzykę klasyczną.

Euro 2024. Kacper Kuszewski trzyma kciuki za piłkarzy

Mimo że Kacper Kuszewski nie zamierza oglądać meczów polskiej reprezentacji, rozumie, jak ważne jest Euro 2024 dla kibiców. Dlatego, choć nie przepada za samą piłką nożną, wspiera reprezentację Polski.

Ale bardzo trzymam kciuki za naszych piłkarzy.
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także