Eurowizja 2024. Spektakularna porażka Luny "może wyjść jej na dobre"

Eurowizja 2024. Spektakularna porażka Luny "może wyjść jej na dobre"

Spektakularna porażka Luny na Eurowizji? Jonna Jabłczyńska: "To może wyjść jej na dobre!"
Spektakularna porażka Luny na Eurowizji? Jonna Jabłczyńska: "To może wyjść jej na dobre!"
Źródło zdjęć: © KAPiF | KAPiF
09.05.2024 20:34

Chociaż Luna nie awansowała do finału Eurowizji 2024, Joanna Jabłczyńska wierzy, że ta porażka może wyjść młodej artystce na dobre. W rozmowie z naszym portalem podzieliła się swoimi refleksjami na temat występu Luny i jej przyszłości w branży muzycznej.

Joanna Jabłczyńska w rozmowie z Karoliną Motylewską dla naszego portalu, choć przyznała, że nie jest specjalistką w dziedzinie Eurowizji i nie miała okazji zobaczyć występu Luny, podkreśliła, że spektakularne porażki są częścią życia artystów. Sugeruje, że mimo obecnego rozgłosu wokół porażki, Luna może odnieść korzyści w przyszłości.

Kinga Zawodnik przeszła kolejną operację! Schudła ponad 50 kilogramów!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jabłczyńska: "Nie widziałam Luny, ale znam smak porażki"

W rozmowie z portalem Jastrząb Post aktorka przyznała, że nie śledziła Eurowizji i nie widziała występu Luny. Podkreśliła jednak, że sama nie jest obca porażkom i wie, jak one mogą wpłynąć na karierę młodego artysty.

Jestem kompletną ignorantką jeżeli chodzi o Eurowizję i nie widziałam Luny więc nie mnie oceniać. Natomiast niejedną niezwykle spektakularną porażkę zaliczyłam również w mediach. Za dwa, pięć, dziesięć lat będzie się z tego śmiała i nie będzie to nic ważnego, a mimo wszystko, że się o niej mówi, ona może na tym wiele zyskać.

Joanna Jabłczyńska życzy Lunie trasy koncertowej

Jabłczyńska zwróciła również uwagę na fakt, że pomimo niepowodzenia na Eurowizji, Luna już teraz cieszy się sporą popularnością. W mediach społecznościowych pojawiły się informacje o trasie koncertowej wokalistki.

Pomimo że nie widziałam jej występu, to w social mediach już pojawiła się jej trasa koncertowa, której wcześniej nie było. Bardzo możliwe, że tak, czy inaczej ona na tym zyska, czego jej życzę - dodała Jabłczyńska.

Czas pokaże, jak Luna poradzi sobie z porażką na Eurowizji. Jedno jest pewne: nie brakuje jej determinacji i talentu, a to w świecie muzyki liczy się najbardziej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także