Eurowizja 2024. Luna pozuje z flagą LGBT+. Wzruszona artystka podziękowała za wsparcie

Eurowizja 2024. Luna pozuje z flagą LGBT+. Wzruszona artystka podziękowała za wsparcie

Luna pozuje z flagą LGBT+. Podziękowała za wsparcie
Luna pozuje z flagą LGBT+. Podziękowała za wsparcie
Źródło zdjęć: © KAPiF | KAPiF
09.05.2024 17:21

Luna reprezentowała Polskę na tegorocznej Eurowizji. Choć nie udało się jej awansować do finału, artystka wyraziła wdzięczność za wsparcie, dzieląc się wzruszającym przesłaniem na Instagramie.

Po ogłoszeniu wyników, które nie dały jej awansu do finału, Luna podziękowała swoim fanom za wsparcie i oddanie. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z flagą LGBT+, podkreślając swoją wdzięczność za możliwość dzielenia się swoim światem na wielkiej scenie Eurowizji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Otworzyłam swoje serce na Was wszystkich" - napisała Luna. 24-latka, która od kilku tygodni intensywnie przygotowywała się do wielkiego show, nie kryła rozczarowania brakiem awansu do finału. Mimo to podkreśliła, że występ na Eurowizji był dla niej niezwykłym doświadczeniem.

Luna dziękuje za wsparcie społeczności LGBT+

Po ogłoszeniu wyników półfinału Luna opublikowała na Instagramie zdjęcie z flagą LGBT+ i podziękowała fanom za ich wsparcie. W poruszającym wpisie wokalistka podkreśliła, że chce być głosem dla tych, którzy czują się wykluczeni i samotni.

Moi kochani, otworzyłem swoje serce na Was wszystkich. Mimo że nie dotarłam do finału, jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam podzielić się z Wami moim światem i zbudować te dwie wieże na tej niesamowitej scenie. Jedna dla mnie i jedna dla was wszystkich.

Dodała:

Jeśli kiedykolwiek poczujecie się słabi, samotni, inni, opuszczeni lub nie wystarczający, możecie ukryć się w wieży. Możecie też zbudować nową. To Wy dzierżycie władzę.

Następnie podziękowała widzom:

Jestem taka szczęśliwa i wdzięczna, że mogłam pozostać sobą przez te wszystkie chwile. Jestem bardzo wdzięczna za tę wspaniałą okazję, wspaniałą podróż, a przede wszystkim za was wszystkich. Dziękuję za całą waszą miłość i wsparcie. Nadchodzi nowy rozdział. Pozostańcie ze mną w świetle, miłości i wolności.
Luna dziękuje społeczności LGBT+ za wsparcie podczas Eurowizji.
Luna dziękuje społeczności LGBT+ za wsparcie podczas Eurowizji.© Instagram

Polska bez awansu do finału Eurowizji 2024

Po pierwszej części eliminacji Konkursu Piosenki Eurowizji 2024 ustalono listę dziesięciu artystów, którzy awansowali do finału, który odbędzie się w sobotę 11 maja.

Po zakończeniu wszystkich występów przeprowadzono głosowanie, a następnie ogłoszono wyniki. Państwa, których reprezentanci ponownie wystąpią na scenie finałowej, to: Serbia, Portugalia, Słowenia, Ukraina, Litwa, Finlandia, Cypr, Chorwacja, Irlandia i Luksemburg.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także