Eurowizja 2024. Edyta Herbuś broni Lunę przed hejterami. "Sami podcinamy skrzydła i krytykujemy"

Eurowizja 2024. Edyta Herbuś broni Lunę przed hejterami. "Sami podcinamy skrzydła i krytykujemy"

08.05.2024 19:13

Edyta Hebuś skomentowała występ Luny, który nie zakończył się tak, jak zakładaliśmy, awansem do finału konkursu. Co powiedziała na temat młodej wokalistki? Jak oceniła to, czego Luna dokonała?

Pierwszy półfinał Eurowizji 2024 już za nami. Luna, która reprezentowała Polskę, niestety nie zaśpiewa w sobotnim finale, mimo początkowego entuzjazmu, jaki wzbudziła. Edyta Herbuś oceniła jednak jej starania. Co powiedziała o piosenkarce?

Edyta Herbuś o Lunie

Wokalistka podkreśliła, że bardzo smuci ją podejście wielu Polaków do ich własnego reprezentanta. Wyznała, że dla takiej osoby, która ma wziąć udział w zawodach, każde wsparcie jest bardzo ważne.

To jest bardzo istotny temat na rozpoczęcie dialogu. Jak miało pójść Lunie, jeśli we własnym kraju ma tak systematycznie podcinane skrzydła? Dla mnie to jest niepojęte, że typujemy reprezentanta naszego kraju do tak ważnego konkursu i sami podcinamy mu skrzydła, krytykujemy. Było mi strasznie smutno, jak to obserwowałam, bo sama reprezentowałam Polskę w tanecznej "Eurowizji" i pamiętam, jak cenne było każde wsparcie. Wtedy taneczna "Eurowizja" nie była aż tak popularna, ale to jest taka zbiorowa energia, to jest osoba, która na fali ludzi z danego kraju idzie i może szeroko rozwinąć skrzydła albo wręcz przeciwnie. Ja trzymałam bardzo mocno kciuki za Lunę, poznałam ją osobiście.

Edyta Herbuś kibicowała Lunie podczas półfinału Eurowizji

Tancerka wyznała, że bardzo kibicowała temu, co robiła Luna i że według Edyty Herbuś zasługuje ona na uznanie.

To jest dziewczyna, która ma mnóstwo pasji, która kocha to, co robi, która była szalenie dumna. Uważam, że się świetnie w tym wszystkim trzymała, biorąc pod uwagę tak wiele krytyki, która w jej kierunki płynęła. Może to będzie nauczka dla nas wszystkich, żeby następnym razem wykrzesać z siebie trochę więcej wsparcia. Luna, jeśli to oglądasz, to jestem z ciebie dumna, brawo dziewczyno, dałaś radę.

Czy Edyta oglądała inne występy kandydatów? Okazuje się, że praca nie pozwoliła Edycie śledzić całego półfinału, jednak z uwagą przyjrzała się ona występowi naszej reprezentantki.

Mało oglądałam, bo akurat byłam w pracy, ale wnikliwie przyglądałam się temu, co Luna zrobiła na scenie. Widziałam ją na tej scenie, była pasja, było olbrzymie zaangażowanie i świetnie dała radę, a z konkursami to też różnie bywa.
Edyta Herbuś kibicowała Lunie
Edyta Herbuś kibicowała Lunie © Instagram.com
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także