Eurowizja 2024. Tak za granicą komentują występ Luny. "Chcę zobaczyć ją w finale"

Eurowizja 2024. Tak za granicą komentują występ Luny. "Chcę zobaczyć ją w finale"

Jak za granicą komentują występ Luny na Eurowizji? (fot. Eurovision)
Jak za granicą komentują występ Luny na Eurowizji? (fot. Eurovision)
Źródło zdjęć: © Eurovision
07.05.2024 21:56

Eurowizja 2024. Luna wystąpiła na eurowizyjnej scenie podczas pierwszego półfinału tegorocznej edycji. Z jakimi reakcjami spotkał się jej występ za granicą? Prześledziliśmy komentarze i już wiemy!

Aleksandra "Luna" Wielgomas reprezentuje w tym roku Polskę podczas Eurowizji. Piosenkarka dała efektowny występ jako szósta w kolejności artystka podczas półfinału. Przed startem konkursu opinie wśród rodaków na temat tego wyboru były mocno podzielone. Jak jej przebój "The Tower" przyjął się za granicą?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak komentują eurowizyjny występ Luny za granicą?

Występ Luny został bardzo ciepło przyjęty przez fanów Eurowizji w social mediach. Na oficjalnym Instagramie konkursu możemy czytać pierwsze komentarze zachwyconych widzów z całej Europy.

"Szach mat, Polska wygrywa", "Królowa, mam nadzieję, że dostanie się do finału", "Dała sobie radę lepiej, niż myślałem", "Chcę zobaczyć ją w finale", "Była niesamowita" - czytamy.

Chociaż pojawiają się także pojedyncze negatywne komentarze, ciężko nie mieć wrażenia, że są one raczej rzadkością. Krytyka dotyczy przede wszystkim nagłośnienia - według publiczności muzyka jest zdecydowanie za głośna w porównaniu z wokalem.

"Proszę, naprawcie dźwięk. Muzyka jest za głośno, nie słyszymy wokali", "Nie słyszymy artystów, ściszcie muzykę!" - piszą sfrustrowani internauci.

Kiedy oglądać drugi półfinał i finał Eurowizji?

Drugi półfinał Eurowizji oglądać będzie można 9 maja, finał natomiast odbędzie się 11 maja. Emitowane będą za pośrednictwem TVP1, TVP Polonia, TVP VOD, a także na oficjalnym streamach na YouTubie.

Luna podczas próby na Eurowizji 2024 (fot. Eurovision)
Luna podczas próby na Eurowizji 2024 (fot. Eurovision)© Eurovision
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także