Eurowizja 2024: Wiemy, kto uczył Lunę śpiewać. To sławny piosenkarz

Luna miała popularnego nauczyciela śpiewu
Luna miała popularnego nauczyciela śpiewu
Źródło zdjęć: © AKPA

07.05.2024 09:40

Występ Luny na Eurowizji 2024 zbliża się wielkimi krokami. Artystka swego czasu chodziła do szkoły muzycznej, gdzie uczyła się śpiewać. Ma za sobą lekcje z piosenkarzem, który dziś występuje na największych scenach w kraju. Nie uwierzycie o kogo chodzi!

Już we wtorek, 7 maja Luna wystąpi w pierwszym półfinale Eurowizji. Występ Polki zapowiada się niezwykle interesująco, co tylko potwierdzają próby. Nasza reprezentantka z pewnością zapadnie w pamięć jurorów i fanów konkursu, bowiem na scenie zobaczymy mnóstwo rekwizytów i nieszablonowe kreacje wokalistki. Najważniejszy będzie jednak śpiew, a tego uczył ją znany każdemu muzyk.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ralph Kamiński był nauczycielem śpiewu Luny. Zdradził szczegóły

Im bliżej Eurowizji 2024, tym coraz to większe emocje towarzyszą nie tylko Lunie, ale i wszystkim związanym w naszym kraju z muzyką. Bez wątpienia to niezwykle ważny konkurs i nie powinno dziwić, że opinia publiczna czy inni artyści "żyją" zbliżającym się wydarzeniem. Do tych osób należy również Ralph Kamiński, który podczas jednej ze swoich audycji w Radiu 357 zdradził nieznany dotąd fakt. Mianowicie artysta swego czasu uczył Lunę śpiewać. Gwiazdor pracował w szkole wokalnej w stolicy, gdzie przyszło mu spotkać na swojej drodze dużo młodszą Lunę, z którą pracował nad jej głosem. Z pewnością artystka nie miała z Kamińskim łatwo, o co sam zdradził w niedawnym wywiadzie z Kozaczkiem.

Byłem raczej wymagający. Lubię, jak ktoś się przygotowuje i nie chodzi na lekcje śpiewu dla zabawy – powiedział we wspomnianej rozmowie Ralph Kamińskim.

Szanse Luny na Eurowizji 2024. Nie wygląda to dobrze

Choć Luna na scenie czuje się jak ryba w wodzie i z pewnością da świetne show podczas zbliżającej się Eurowizji, to jej szanse na zajęcie wysokiego miejsca są nikłe. Nawet pomoc Ralpha Kamińskiego sprzed lat może okazać się niewystarczająca. Według bukmacherów reprezentantka Polski jest na granicy awansu do finału i być może będzie jej dane wystąpić w konkursie tylko raz, w odcinku półfinałowym. Wśród faworytów wyróżnia się natomiast Szwajcarię, Ukrainę czy Chorwację.

Ralph Kamiński dawał lekcje śpiewu Lunie
Ralph Kamiński dawał lekcje śpiewu Lunie© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także