Fala hejtu po odcinku "The Voice of Poland". Widzowie dali pokaz ksenofobii

Gwiazdy The Voice of Poland (fot. KAPIF)
Gwiazdy The Voice of Poland (fot. KAPIF)
Źródło zdjęć: © KAPIF

24.09.2023 10:00, aktual.: 24.09.2023 10:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cześć "The Voice of Poland" nie jest zadowolonych z najnowszej edycji programu. Aż trudno uwierzyć, co im się nie podoba.

"The Voice of Poland" to program typu talent show, który zadebiutował na antenie TVP2 we wrześniu 2011 roku. Aktualnie stacja emituje 14. edycję formatu. Tym razem jurorami/trenerami znów są: Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk oraz duet muzyków Afromental Tomson i Baron.

W ostatnim odcinku zobaczyliśmy kolejną porcję tzw. przesłuchań w ciemno. Niestety, część widzów TVP źle przyjęła nowe wydanie programu – i to z powodów, których nie sposób uznać ani za merytoryczne, ani za uzasadnione.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"The Voice of Poland": część widzów krytykuje program

Grupie fanów nie spodobało się to, że w odcinku wystąpiło kilka osób o niepolskim pochodzeniu, czego wyraz dali w komentarzach w social mediach.

I wszystkie 3 z zagranicy hahahaha – jeden z nich napisał o grupie uczestniczek.
Przecież to się "Voice of Poland" już nie powinno nazywać. W pierwszym odcinku z dwóch Polaków może było... – skomentowała inna osoba.
Ja odczytuję w cudzoziemskiej edycji manipulację TVP. Zobaczcie, co się dzieje, cudzoziemcy wypchnęli polskich uczestników. Róbcie rodacy sprzeciw na napływ emigrantów. Tu chyba o to idzie ta manipulacja.
Kupili wizy za grubą kasę to występują w TVP – brzmiały jeszcze inne wpisy.

Na szczęście nie wszystkie komentarze miały ksenofobiczny wydźwięk. Wśród telewidzów znalazły się osoby, broniące uczestników show.

To może w ogóle nie dopuścić Polaków do edycji w Anglii (a oglądałam brytyjską wersję i było ich troszkę) i w innych krajach, co? Skoro Polacy się burzą o uczestników, którzy żyją w Polsce w większości, lub po prostu mają inne, niż Polskie korzenie, ale w Polsce się urodzili, to może inne kraje powinny się burzyć tak samo o Polaków. Robienie zbędnego zamieszania o nic... Ale TVP jak zwykle daje du***, bo zamiast to fajnie rozłożyć na różne odcinki, to musieli z tego zrobić jakieś wielkie halo, dając pole do popisu polskim faszystom i nacjonalistom... – czytamy w sieci.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także