Fani odetchnęli z ulgą. Maciej Kurzajewski pojawił się na antenie TVP

Maciej Kurzajewski
Maciej Kurzajewski
Źródło zdjęć: © KAPIF

25.01.2024 13:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maciej Kurzajewski znów nadawał w programie Telewizji Polskiej. To dobre wieści dla jego fanów. W jakiej roli mogliśmy go oglądać?

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek pożegnali się z posadami gospodarczy programu "Pytanie na śniadanie". Gdy media obiegły spekulacje na temat utraty przez nich pracy, duet opublikował oświadczenie, potwierdzając plotki.

Dziękujemy za wspaniałą współpracę przy produkcji programu "Pytanie na śniadanie". Dziękujemy Wydawcom za zaufanie i wsparcie, które umożliwiły nam realizację tego programu. Wasza determinacja i zaangażowanie były kluczowe dla jego sukcesu – napisali.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Maciej Kurzajewski znów na antenie TVP

Przez decyzję ws. "PnŚ" wielu fanów zaczęło się zastanawiać, czy Kurzajewski nie zniknie również z TVP Sport, gdzie od wielu lat brał udział w transmisjach skoków narciarskich. Na szczęście nic takiego się nie stało. W czwartek 25 stycznia dziennikarz nadawał z Bad Mitterndorf, gdzie miały rozpocząć się Mistrzostwa Świata w lotach. Ostatecznie kwalifikacje nie odbyły się ze względu na silny wiatr.

Maciej Kurzajewski na antenie TVP Sport
Maciej Kurzajewski na antenie TVP Sport© Zrzut ekranu z TVP Sport

Wcześniej szef TVP Sport Jakub Kwiatkowski zapowiedział, że jeśli chodzi o Kurzajewskiego, stacja nie zamierza podejmować sensacyjnych ruchów.

Pewne plany na przyszłość jeszcze są, ale nie należy spodziewać się żadnej rewolucji. Ostatnio dużo mówiło się o Maćku Kurzajewskim, Przemku Babiarzu, a jeden i drugi są w Zakopanem i pracują przy skokach. Przemek Babiarz ma ważną umowę z TVP, jest to legenda komentarza w polskiej telewizji, także w ich przypadku nie należy spodziewać się żadnych sensacyjnych ruchów – jakiś czas temu powiedział dla Sport.pl.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także