Frustracja widzów "Pytania na śniadanie" sięgnęła zenitu. Wylewają pomyje na nowych prowadzących

Nowi prowadzący program "Pytanie na śniadanie"
Nowi prowadzący program "Pytanie na śniadanie"
Źródło zdjęć: © AKPA

21.01.2024 10:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Pytanie na śniadanie". W formacie zadebiutował duet nowych prowadzących. Niestety widzowie nie są dla nich zbyt wyrozumiali.

W "Pytaniu na śniadanie" ma miejsce spora rewolucja. Z pracą pożegnało się już kilkoro dziennikarzy: Robert Rozmus, Ida Nowakowska, Małgorzata Opczowska i Anna Popek. Nieoficjalnie nie zobaczymy też więcej Małgorzaty Tomaszewskiej i Olka Sikory.

Pracę w śniadaniówce Telewizji Polskiej rozpoczęły za to dwa nowe duety. Kilka dni temu zadebiutowali Joanna Górska i Robert Stockinger. W niedzielę 21 stycznia po raz pierwszy zobaczyliśmy razem Klaudię Carlos i Roberta El Gendy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Klaudia Carlos i Robert El Gendy zwrócili się do widzów

Już na starcie najnowszego wydania "PnŚ" Klaudia i Robert przemówili do widzów TVP. Delikatnie zasugerował, że liczą na ich wyrozumiałość.

To pierwszy taki program, w którym wspólnie możemy powitać państwa w niedzielę o poranku. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i mamy wielką nadzieję, że zyskamy państwa sympatię – rozpoczęła Carlos.

Widzowie oceniają nowych prowadzących "Pytanie na śniadanie"

Apel chyba nie przyniósł spodziewanych rezultatów, ponieważ na profilach śniadaniówki w mediach społecznościowych pojawiła się masa krytycznych głosów. Wielu widzów jest niezadowolonych ze zmian, jakie zachodzą w porannym formacie.

Ogólnie drętwi. Brak spójności obu zapowiadających. Pani Klaudia chce błyszczeć, ale to nie tak powinno być. Często przerywa panu Robertowi i nie dopuszcza go do słowa. Często słychać "eee", "yyy"... Tak nie powinna przebiegać współpraca.
Bardzo mi przykro, że "PnŚ" stało się tak samo drętwe, jak "Dzień dobry TVN". Uwielbiam z mamą oglądać starą ekipę. Szkoda, że nie może trwać to, co dobre.
Nie rozumiem dlaczego z "PnŚ" musieli odejść A. Popek, I. Nowakowska, M. Opczowska, T. Wolny. Nie będę oglądała tego programu z nowymi twarzami.
Już nie oglądam tego programu – brzmiały ich głosy.

Na szczęście nie zabrakło również osób, które postanowiły dać szansę nowemu duetowi.

Super duet, naturalny. Miło się was słucha, jakaś lekkość przez was przebija. Bardzo pozytywnie.
Serdecznie witam wspaniałych prowadzących.
Pozdrawiam nowych prowadzących. Przyjemnie się was ogląda – pisali internauci, którzy nie dali się ponieść złym emocjom.

A jak według Was wypadli Carlos i El Genty?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także