Gdzie podział się Valentyn? Klaudia z "Rolnik szuka żony" rozwiała wszelkie wątpliwości

Klaudia i Valentyn (Instagram)
Klaudia i Valentyn (Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram

29.01.2024 17:40, aktual.: 29.01.2024 20:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klaudia i Valentyn to jedna z ulubionych par widzów "Rolnik szuka żony". Zakochani często pokazują się wspólnie w mediach społecznościowych, chwaląc się tym, jak spędzają czas. Ostatnio jednak absencja wybranka Klaudii lekko zaniepokoiła jej fanów. Postanowiła wyjaśnić, o co chodzi.

Miłość, która ich połączyła, ucieszyła tysiące widzów w całej Polsce. Klaudia i ValentynRolnik szuka żony to jedna z najpopularniejszych par programu. Ich wspólne chwile śledzi na social mediach mnóstwo osób, a kolejne związkowe przygody trafiają na nagłówki. Obecnie mieszkają w posiadłości Klaudii i są już po ślubie. Czy wszystko jednak między nimi w porządku?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Klaudia skomentowała brak Valentyna

Zakochani lubią dzielić się ze swoimi obserwującymi także urywkami z życia prywatnego. Wrzucając niedawno filmik ze swoim psem, Marshallem, Klaudia nie spodziewała się jednak takiej reakcji ze strony swoich fanów. Jak się okazało, niektórzy z nich zaczęli niepokoić się, gdzie podział się Valentyn.

Zanim jednak zaczęły wypływać teorie o problemach w ich związku, rolniczka postanowiła samodzielnie uspokoić followersów. Na swoim instagramowym story wyjaśniła, że nie mają oni powodu do strachu. Między nią a mężem wszystko jest w porządku. Gdzie zatem się podział?

Odpowiadając czemu na story jest tylko Marshall, a gdzie jest Valentyn… PS Na drugim planie - napisała.

Do wyjaśnienia załączyła także fotkę siedzącego przed komputerem Valentyna. Kto by pomyślał, że małżeństwo wywoła tym tak dużo emocji...

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także