Gwiazda serialu "Ranczo" zagra w "M jak Miłość". Zdradziła, że produkcja ma nietypowe wymagania

13.06.2024 06:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magdalena Waligórska podbiła serca Polaków rolą w "Ranczu", gdzie wcielała się w uroczą, aczkolwiek niezbyt błyskotliwą barmankę Wioletkę. Teraz aktorka debiutuje w "M jak miłość" i opowiedziała nam, jak odnajduje się w innej ikonicznej produkcji TVP.

Magda Waligórska od lat pojawia się w wielu różnych serialach i filmach, ale definitywnie najlepiej zapamiętaliśmy ją z roli Wioletki w "Ranczu". Teraz aktorka potwierdziła w niedawnej rozmowie z naszą reporterką Karoliną Motylewską, że pojawi się w kolejnym legendarnym serialu od TVP.

Magdalena Waligórska dołączyła do obsady "M jak miłość"

Mowa o popularnej telenoweli "M jak miłość". Magdalena Waligórska opowiedziała o kulisach swojej roli:

To był bardzo skomplikowany casting, który udało mi się wygrać. Nigdy nie grałam w "M jak miłość" i chyba czekała na mnie ta rola. Kosmos zadziałał i już oficjalnie mogę o tym mówić. Od maja mam zdjęcia, ale dopiero jesienią widzowie poznają moją postać, na pewno będzie dużo zaskoczeń szczególnie dla widzów "Rancza", którzy widzieli mnie i zapamiętali.

Zdradziła też, czego mniej więcej możemy się spodziewać po jej postaci:

Ta moja postać będzie miała takie połączenie z "Ranczem" bo też się nazywa Viola, tylko ta Viola jest zupełnie inna. Gram ją totalnie saute bez makijażu, włosów. Mam przykazanie umyć włosy i nic z nimi nie robiąc przyjechać na plan, zero makijażu, także jest to dla mnie duże wyzwanie, tym bardziej że jest to duża rola i dużo mnie będzie na ekranie. Granie z porzuceniem tych wszystkich kobiecych sztuczek, jest dla mnie trochę trudne, ale jest to też bardzo duże wyzwanie aktorskie, co mam nadzieję, że widzowie docenią.

Magdalena Waligórska o serialu "M jak miłość"

Waligórska zdradziła w trakcie rozmowy, przez co "M jak miłość" było dla niej ważnym projektem i zależało jej na tym, by pojawić się w produkcji:

Jest dużo elementów, które mi się w tym serialu podobają i ta moja postać będzie dużo z tych elementów spinać. Fajnie też, że będą mieć okazję grać z aktorami, których cenię i podoba mi się, jak grają. Lubię wątek Wernera, pani Oli, Sylwii. Wydaje mi się, że są fajne.

Czy Magda zabłyśnie jeszcze w serialu "Ranczo" ? 

Coś wiem i nic nie powiem, ale jest duża szansa na to, że będzie audiobook "Ranczo" z naszymi rolami.

Tak jak wspomniała Waligórska, nowe odcinki "M jak miłość" z jej udziałem pojawią się już jesienią tego roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także