Gwiazdor "Gogglebox" zrzucił ponad 35 kg. Krzysztof Radzikowski jest niemal nie do poznania

Krzysztof Radzikowski schudł ponad 35 kg
Krzysztof Radzikowski schudł ponad 35 kg
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

16.05.2024 14:09, aktual.: 16.05.2024 14:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Radzikowski z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" przeszedł wielką metamorfozę. Schudł już ponad 35 kilogramów i nie przypomina już siebie z pierwszych sezonów programu!

Krzysiek Radzikowski to jeden z bardziej charakterystycznych uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem", a na kanapie zasiada ze swoim przyjacielem Dominkiem Abusem. Chociaż do tej pory było o mężczyźnie cicho, dzięki wielkiej przemianie, coraz więcej osób zaczyna o nim mówić.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kim jest Krzysztof Radzikowski?

Krzysztof Radzikowski to utytułowany strongman, który przed laty odnosił sukcesy nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Na jego koncie są tytuły takie jak Drugi Wicemistrz Polski Strongman 2008 czy Drugi Wicemistrz Polski Strongman 2009. Radzikowski zyskał także tytuły Wicemistrza Europy Strongman z 2009 roku, Wicemistrza Europy w Wyciskaniu Belki 2009 oraz Mistrza świata federacji World Strongman Federation w 2012.

Ponadto jest absolwentem wychowania fizycznego, które studiował na Uniwersytecie Łódzkim. W przeszłości uczył wychowania fizycznego w szkole. Dzisiaj jest gwiazdą programu "Gogglebox. Przed telewizorem" oraz aspirującym infulencerem.

Wielka metamorfoza Krzysztof Radzikowski

Uczestnik "Goggleboxa" przeszedł właśnie ogromną metamorfozę, której efekty wprawiają w osłupienie! 42-latek schudł bowiem ponad 35 kilogramów, a o tym, jak mu idzie, regularnie informował swoich fanów na Instagramie. Często wrzucał więc zdjęcia i filmiki, przez które pokazywał jak idą mu treningi i co je, będąc na diecie.

Efekty zewnętrznej przemiany to nie wszystko, co Krzysztof pokazuje na swoim koncie na Instagramie. Influencer może pochwalić się również wspaniałą rodziną! Atleta jest związany z Michaliną, z którą w 2021 roku doczekał się syna Antoniego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także