Hania z "Hotelu Paradise" jest nie do poznania! Tak zmieniła się od udziału w programie

Hania z "Hotel Paradise"
Hania z "Hotel Paradise"
Źródło zdjęć: © (screen TVN7)

01.09.2023 15:00, aktual.: 05.09.2023 11:46

Hania Balwierczak z "Hotelu Paradise" przeszła ogromną metamorfozę. Po mocnym makijażu i długich włosach nie ma już ani śladu.

Hotel Paradise gości na ekranach od 2020 roku na antenie TVN7. Widzowie jak na razie doczekali się 6 sezonów oraz jednej edycji specjalnej – All Stars. Pod koniec sierpnia na antenę powraca program z już 7 sezonem. Przez te 3 lata telewizyjne show wylansowało wielu celebrytów, w tym Hanię Balwierczak, fotografkę modową z 2 edycji.

Hania z Hotelu Pardise była krytykowana za swój wygląd

Hania od samego początku budziła wiele kontrowersji w mediach. Wszystko za sprawą jej wyrazistego wizerunku, który wyróżniał się wśród pozostałych uczestniczek drugiej edycji programu Hotel Paradise. Od samego początku musiała zmierzyć się z krytyką. Innym paniom biorącym udział w show nie podobał się wygląd Hani. Wytknęły jej bardzo bladą karnację, oryginalny styl ubierania, rude włosy oraz specyficzną urodę. Faktycznie Balwierczak wyróżniała się na tle innych nie tylko wizerunkiem, ale też silnym charakterem i pewnością siebie.

Hania z Hotelu Pardise przeszła ogromną metamorfozę

Fotografka modowa po zakończeniu programu poszła w ślady innych uczestniczek show i postanowiła przejść metamorfozę. Po udziale w Hotelu Paradise zrezygnowała z tak mocnego wizerunku, jaki krótko, lecz dobitnie, prezentowała w randkowym programie. Pozbyła się swojej charakterystycznej, krótkiej grzywki. Nieco zmieniła i uspokoiła odcień włosów, jednak nadal pozostając wierna rudościom. Natomiast znacząco skróciła włosy - teraz na jej głowie gości króciutki bob. Hania zrezygnowała z mocnego makijażu, nie podkreśla już swoich wydatnych ust ciemnymi i czerwonymi szminkami. Ponadto pożegnała się z krzykliwymi stylizacjami, na rzecz tych bardziej w romantycznym stylu.

Podoba wam się taka zmiana?

Hanna Balwierczak
Hanna Balwierczak© TVN
Hanna Balwierczak
Hanna Balwierczak© Licencjodawca
Hanna Balwierczak
Hanna Balwierczak© Instagram
Hanna Balwierczak
Hanna Balwierczak© Instagram
Hanna Balwierczak
Hanna Balwierczak© Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także