Hejterzy wysyłali mu zdjęcia z wypadku własnego dziecka. Filip Chajzer zaskoczył widzów "Naszego nowego domu"

Hejterzy wysyłali mu zdjęcia z wypadku własnego dziecka. Filip Chajzer zaskoczył widzów "Naszego nowego domu"

Filip Chajzer opowiedział o hejcie w "Naszym nowym domu" (fot. KAPiF)
Filip Chajzer opowiedział o hejcie w "Naszym nowym domu" (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
11.04.2024 21:42, aktualizacja: 11.04.2024 22:08

W najnowszym odcinku "Naszego nowego domu" niespodziewany gościnny występ zaliczył Filip Chajzer. Gwiazdor przeprowadził z dziećmi rozmowę na temat hejtu. Opowiedział przy tym o przykrych doświadczeniach, które spotkały go po śmierci jego syna.

Ekipa "Naszego nowego domu" lubi robić niespodzianki osobom, którym pomaga godnie żyć. W najnowszym odcinku polsatowskiej produkcji gościnny występ zaliczył nie kto inny jak Filip Chajzer, którego ostatnio możemy oglądać na parkiecie w "Tańcu z Gwiazdami". Co takiego go tam sprowadzało?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Filip Chajzer w "Naszym nowym domu"

Elżbieta Romanowska spotkała się z Robertem Kiełbasą i jego synem, Kubą, którzy na co dzień mieszkali w przerażających warunkach. Podczas gdy ekipa remontowa dzielnie walczyła, aby uczynić ich dom piękniejszym i nadającym się do zamieszkania, do szkoły chłopca zaproszony został Filip Chajzer.

Dziennikarz porozmawiał z uczęszczającymi do placówki dziećmi na temat hejtu. Nie szczędził przy tym osobistych szczegółów, opowiadając o tragedii, która do dotknęła:

Miałem syna, który zginął w 2015 roku w wypadku samochodowym. Miał 9 lat, odszedł z dnia na dzień. Jest takie słowo, które na pewno znacie, bo się odmienia teraz przez wszystkie przypadki w internecie, "hejt".

Chajzer doświadczył przykrości po śmierci syna

Rozpoczął temat śmierci swojego dziecka nie bez powodu. Jak szybko wytłumaczył, po tym wydarzeniu spotkało go mnóstwo przykrości ze strony nienawistnych internautów.

Żeby mnie zhejtować, ludzie wymyślili sobie, że wyślą mi zdjęcia z wypadku mojego dziecka. Nie dość, że przeżywasz tragedię, to jeszcze do tego wszystkiego ktoś chce ci dokopać, zniszczyć cię, zabić. Warto rozmawiać na takie tematy. Myślę, że wnoszą w nasze życie duże wartości - wytłumaczył.

Przemowa Chajzera zdobyła duże uznanie nie tylko wśród jego młodocianych słuchaczy, ale także wśród internautów. Pod postem z klipem z programu pojawiło się mnóstwo wyrazów wsparcia.

Filip Chajzer opowiedział tragiczną historię (Instagram)
Filip Chajzer opowiedział tragiczną historię (Instagram)© Instagram
Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!
Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także