"Hotel Paradise". Gęsta atmosfera na planie. Marvin i Roch się pokłócili

Hotel Paradise, Klaudia El Dursi, fot. KAPiF
Hotel Paradise, Klaudia El Dursi, fot. KAPiF
Źródło zdjęć: © KAPiF

06.10.2023 09:55

"Hotel Paradise" znowu dostarczył widzom dawki mocnych przeżyć. Tym razem na planie programu pokłócili się Marvin i Roch. Wśród uczestników robi się coraz intensywniej...

Dzieje się na planie siódmego sezonu Hotelu Paradise. Prowadzone przez Klaudię El Dursi reality show, w którym zgromadzeni w ekskluzywnych hotelu single i singielki dobierają się w pary, znowu zaskakuje widzów. Pierwsze zauroczenia i konflikty już za nami, a atmosfera na planie robi się coraz gęstsza. Ciężko przewidzieć, kiedy nastąpi kolejny zwrot akcji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zwyciężczyni "Hotelu Paradise 5" o nowym sezonie show: "Odpuliłabym Justynę"

Hotel Paradise. Marvin podejrzewa Rocha

Powody do obaw mają Karolina i Marvin. Zauważyli, że grupa oskarża ich o rzekome separowanie się od reszty. Zezłoszczony Marvin jako głównego winowajcę wskazał Rocha.

Pod tą maską można przemycać swój urok osobisty, a raczej jego brak i swoje, po prostu, obrzydliwe wnętrze - powiedział Karolinie i Tori.

Na tym się jednak nie skończyło. Wkrótce doszło do ostrej wymiany zdań, która może przerodzić się w większy konflikt.

Hotel Paradise. Kłótnia Marvina i Rocha

Wkrótce sytuacja nabrała tempa. Marvin i Roch pokłócili się przed kamerami, wymieniając się argumentami przeciwko sobie.

Czemu nie masz na tyle jaj, żeby podejść i nam to wytłumaczyć wprost, że masz jakieś obiekcje? - rzucił Marvin.

Roch zdawał się nie rozumieć, o co chodzi. Stanowczo zaprzeczył, jakoby miało dojść do jakichkolwiek manipulacji. Marvin nie dawał jednak za wygraną.

Miałem do ciebie szacunek, ale takimi akcjami się niczego nie zbuduje - dodał rozczarowany.

Agresywne zachowanie Marvina nie umknęło uwadze Mallu, którą zaniepokoiło, jak zareagował kolega. Co dalej z tego wyniknie?

Zobacz także