Stacja TVN7 podjęła już decyzję. Chodzi o "Hotel Paradise 7". Fanom się to nie spodoba

:Hotel Paradise 7"
:Hotel Paradise 7"
Źródło zdjęć: © East News, Facebook

04.10.2023 11:18

Stacja TVN7 zapowiedziała zmiany w związku z emisją show "Hotel Paradise 7". Program ma zniknąć z ramówki stacji. Co na to wszystko widzowie?

"Hotel Paradise" to popularne reality show, w którym udział bierze dziewięcioro singli w młodym wieku. Uczestnicy zamieszkują w luksusowym kurorcie, gdzie dobierają się w pary. Z czasem w hotelu pojawiają się jednak nowi uczestnicy i to najczęściej powoduje sporo zamieszania. Widzowie namiętnie śledzą wydarzenia z życia bohaterów w raju. Teraz jednak wyszło na jaw, że nadchodzą spore zmiany.

Fani "Hotelu Paradise" bacznie śledzą losy uczestników show

Fani programu od poniedziałku do piątku na antenie TVN7 mogli śledzić losy swoich ulubieńców z "Hotelu Paradise". W programie są też kontrowersyjne postacie, za którymi widzowie nie przepadają. Taka kombinacja z pewnością dostarcza wielu emocji osobom przed ekranem. Od października show ma zniknąć z ramówki TVN7.

"Hotel Paradise 7". Stacja zapowiada zmiany w ramówce TVN7

Hotel Paradise to format, który przez lata zgromadził szerokie grono fanów. Dla wielu z nich wieczorne śledzenie losów uczestników przed telewizorem to już tradycja. Teraz stacja TVN7 postanowiła, że "Hotel Paradise" zniknie z ramówki, ale nie całkowicie. Choć fani mogą odetchnąć, zmiany zapowiadane przez stację będą odczuwalne. Co się zmieni? 

Do tej pory "Hotel Paradise 7" emitowano od poniedziałku do piątku o godzinie 20. Teraz stacja podjęła decyzję o zdjęciu programu z anteny w piątki. Oznacza to, że show będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku. Przypominamy, że "Hotel Paradise" można też znaleźć w serwisie player.pl.

Co Wy na to?

  • Klaudia El Dursi
  • Klaudia El Dursi
  • "Hotel Paradise 7"
  • "Hotel Paradise 7"
  • "Hotel Paradise 7"
[1/5] Klaudia El DursiŹródło zdjęć: © EAST_NEWS
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także