"Hotel Paradise". Krystian nie jest już kawalerem? Ten szczegół na to wskazuje

Krystian Feretti
Krystian Feretti
Źródło zdjęć: © Instagram

18.10.2023 17:05

Krystian z "Hotelu Paradise" opublikował w instagramowej relacji zdjęcie. Teraz media spekulują, że wziął ślub z Oliwią.

"Hotel Paradise" to program emitowany na antenie TVN 7. Teraz możemy oglądać siódmą edycję randkowego show. Widzowie jednak chętnie śledzą losy nie tylko bohaterów aktualnej edycji, ale także tych poprzednich. Co u Krystiana Ferretti? W sieci huczy od spekulacji, że wziął ślub.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Hotel Paradise". Krystian Ferretti był uczestnikiem 3. edycji programu. Co u niego?

Krystian Ferretti w trzeciej edycji "Hotelu Paradise" kręcił z Basią. Para dotarła finału i zwyciężyła, ale po zakończeniu programu podjęła decyzję o rozstaniu. Później Krystian poznał Oliwię. Były uczestnik show jest aktywny na Instagramie, gdzie pokazuje swoje codzienne życie. Ostatnio zabrał ukochaną do Grecji, gdzie postanowił się jej oświadczyć. Oliwia przyjęła jego oświadczyny. 

"Hotel Paradise". Krystian wziął ślub?  

Krystian i Oliwia niedawno bawili się na weselu znajomych. Były uczestnik "Hotelu Paradise: dodał na InstaStories zdjęcie winietki na stole, na której napisano "Oliwia Ferretti". W sieci zawrzało od plotek, że Krystian i Oliwia pobrali się w ukryciu, jednak nie jest to prawda. Zdjęcie stanowi połączenie dwóch - imienia Oliwii i nazwiska Krystiana. 

Co o tym myślicie?

  • Krystian Ferretti
  • Krystian Ferretti
  • Krystian Ferretti
  • Krystian Ferretti
  • Krystian Ferretti
[1/5] Krystian FerrettiŹródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także