"Hotel Paradise". Luiza ujawniła, kto skradł jej serce. Przypuszczenia fanów były słuszne

Luiza Benzouaoua (Instagram)
Luiza Benzouaoua (Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram

06.12.2023 09:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Hotel Paradise". Luiza już nie kryje się dłużej z tym, kto jest jej wybrankiem. Fani programu dyskutowali o tym od jakiegoś czasu. Teraz wyszło na jaw, że ich przypuszczenia były jak najbardziej słuszne. Opublikowane przez nią nagranie pozbawia wszelkich wątpliwości.

Luiza Benzouaoua uczestniczyła w 3. edycji Hotelu Paradise. Osoby znane z popularnego programu TVN nierzadko zyskują popularność także po tym, gdy już opuszczą plan. Tak też było w tym przypadku. Na ten moment licznik obserwujących Luizy wskazuję liczbę większą niż 200 tys. Nic dziwnego, że internauci są zainteresowani tym, jak wygląda jej życie uczuciowe.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna Głogowska dokazywała Pasztowi? „Prawie go biłam i szarpałam”

"Hotel Paradise". Luiza ujawniła wybranka

Od jakiegoś czasu to, z kim związała się z Luiza, stanowiło temat plotek. Uwadze niektórych nie umknęło to, że wrzucane przez nią na Instagramie zdjęcia są łudząco podobne do tych, które publikuje inny uczestnik Hotelu Paradise. Chodziło o Rocha, którego fani mogą kojarzyć z ostatniej edycji programu.

W końcu wszelkie spekulacje zostały ucięte przez samą Luizę, która na swój profil wrzuciła wymowne nagranie. Fanowskie spekulacje okazały się być jak najbardziej trafne - z Rochem zakochali się w sobie bez pamięci. Aby ogłosić tę nowinę, para wybrała elegancki dworek otoczony romantycznym jesiennym krajobrazem.

Dusze, które spotkały się przez przypadek. PS Fajny ten mój prezent urodzinowy - napisała uradowana dziewczyna.

Przed kamerą Luiza i Roch zainscenizowali małą scenkę. Ona wycofuje się do tyłu, podczas gdy on "przypadkowo" na nią wpada, obejmuje i namiętnie całuje.

Fani byli przekonani, że to prawda

W sekcji komentarzy zaroiło się od rozmaitych reakcji fanów. Niektórzy spodziewali się takiej wiadomości, pojawiły się jednak także słowa krytyki. Nie wszystkim podobało się bowiem zarówno zachowanie Luizy, jak i Rocha na planie Hotelu Paradise.

A co wy myślicie?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Zobacz także