Ile zarabiają seniorzy w "Sanatorium miłości? Uczestniczka zabrała głos

Ile zarabiają seniorzy w "Sanatorium miłości? Uczestniczka zabrała głos

Uczestniczka wyjawiła zarobki w "Sanatorium miłości"
Uczestniczka wyjawiła zarobki w "Sanatorium miłości"
Źródło zdjęć: © AKPA
01.03.2024 13:08

Kolejna edycja "Sanatorium miłości" zbliża się wielkimi krokami. Seniorzy po raz kolejny będą poszukiwać miłości, ale czy mogą liczyć również na godne wynagrodzenie? Jedna z uczestniczek uchyliła rąbka tajemnicy.

"Sanatorium miłości" to jeden z hitów Telewizji Polskiej, który cieszy się dużym zainteresowaniem telewidzów. Program został stworzony dla seniorów, którzy poszukują miłości i drugiej połówki na jesień swojego życia. Niebawem rozpocznie się już szósta edycja show, w którym do tej pory wielu uczestników znalazło nowe znajomości na lata.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Losy bohaterów "Sanatorium miłości". Iwona i Gerard wzięli ślub

Najlepszym przykładem potwierdzającym założenia "Sanatorium miłości" jest Iwona i Gerard, którzy razem wystąpili w 2. edycji programu. Para od razu poczuła do siebie coś więcej, dzięki czemu dziś są już ponad pół roku po ślubie. To właśnie takie historie przyciągają kolejnych seniorów do uczestnictwa w programie. Czy jednak poza miłością, jest szansa na dodatkowy zarobek?

Zarobki w "Sanatorium miłości". Na co mogą liczyć uczestnicy?

Oczywiste jest to, że uczestnicy "Sanatorium miłości" otrzymują wynagrodzenie za udział w popularnym programie TVP. Czy seniorzy mogą liczyć na wysokie stawki? "Pomponik" porozmawiał z jedną z gwiazd programu, która zdradziła, że kwoty nie powalają. Jak jednak podkreśla, nie chodziło o pieniądze, a świetną zabawę i samo uczestnictwo w "Sanatorium".

Dostaliśmy niewielkie wynagrodzenie. W naszym regulaminie było zapisane, że będzie to symboliczne wynagrodzenie i faktycznie takie było. (...) To była naprawdę symboliczna kwota.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Zarobki seniorów w "Sanatorium miłości" nie należą no najwyższych
Zarobki seniorów w "Sanatorium miłości" nie należą no najwyższych© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także