Inne matki mogą pozazdrościć. Conan Kaźmierski sprawił Dagmarze drogi prezent

Inne matki mogą pozazdrościć. Conan Kaźmierski sprawił Dagmarze drogi prezent

10.04.2024 19:17

Conan Kaźmierski w rozmowie z Jastrząb Post zdradził, co kupił swojej matce na urodziny. Nieźle się wykosztował! "Ja wiem, że będę musiał bardzo dużo pracować, aby cieszyć swoją mamą takimi łakotkami" – dodał.

Dagmara Kaźmierska aktualnie robi furorę w programie "Taniec z gwiazdami". Niestety nie idzie jej tam najlepiej, co nie jest tajemnicą. Niemniej jednak charyzma celebrytki sprawiła, że dotychczas co odcinek widzowie dawali jej kredyt zaufania.

Dagmara Kaźmierska i jej życie rodzinne

Prywatnie Dagmara jest dumną matką Conana Kaźmierskiego. Młody mężczyzna studiuje medycynę i robi wszystko, by niegdyś zostać lekarzem. Długo trzymał się z dala od show-biznesu. Obecnie możemy go często oglądać na planie "TzG". W ostatnim odcinku chwycił po mikrofon, żeby bronić matkę przed jury.

Conan Kaźmierski sprawił prezent matce

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Karoliną Motylewską Conan opowiedział o tym, jaki prezent sprawił swojej mamie. Niedługo bowiem jej urodziny.

Ja nie wiem, czy ja w ogóle będę w te urodziny mamy, bo szkoła i tysiąc spraw na głowie. Nic nie szykuje, bo już dałem jej prezent. Zabrałem mamę do salonu z biżuterią i kupiłem jej takie coś ładnego z brylantem, ze złotem. Taka dobra kobieta zasługuje na kosztowne prezenty. Nieważne, czy jest okazja, czy nie ma – ujawnił nam Kaźmierski.

Conan zdaje sobie sprawę, że jego matka jest dość wymagająca.

Ja wiem, że będę musiał bardzo dużo pracować, aby cieszyć swoją mamę takimi łakotkami – dopowiedział student.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także