Izabela Trojanowska chce wrócić do "The Voice Senior"? Zdradziła, co sądzi o nowym jury. "Brakuje tam mojej obecności"

04.02.2024 19:21, aktual.: 04.02.2024 21:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Izabela Trojanowska chce wrócić na fotel jurorki "The Voice Senior"? W rozmowie z reporterką Jastrząb Post piosenkarka zdradziła, co sądzi o nowych jurorach i czy program stracił na jej nieobecności.

Izabella Trojanowska zasiadała na fotelu jurora "The Voice Senior" w 2021 roku i cieszyła sympatią telewidzów. Telewizja Polska nie zdecydowała się jednak na przedłużenie umowy z piosenkarką. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post gwiazda przyznała, że chciałaby wrócić do muzycznego show. Czy uważa, że byłaby lepsza od obecnych jurorów?

Izabela Trojanowska chciałaby powrócić do The Voice Senior

Izabela Trojanowska nie tylko z przyjemnością zasiadłaby w fotelu jurorki "The Voice Senior". Uważa wręcz, że jej pojawienie się w programie wyszłoby mu na dobre.

Bardzo bym chciała. Też uważam, że brakuje tam mojej obecności. To apel do organizatorów, bo bardzo dobrze się tam czułam w roli jurorki i moi "uczniowie", bo oczywiście to byli dorośli ludzie, są ciągle ze mną w kontakcie. Jak coś nagrywają, wysyłają swoje rzeczy. Szczególnie tu pozdrawiam Andrzeja Nosowskiego, który wygrał tę edycję, w której byłam jurorką. Jesteśmy w ciągłym kontakcie — opowiadała.

Czy w takim razie Trojanowska uważa, że obecni jurorzy nie do końca nadają się do pracy w programie?

Izabela Trojanowska oceniła nowych jurorów "The Voice Senior"

Izabela Trojanowska nie jest już jurorką "The Voice Senior", ale nadal śledzi program Telewizji Polskiej. Choć sama widzi się w roli trenerki uczestników, nowe gwiazdy show ocenia dobrze.

Jak tylko mam czas, oglądam. Podoba mi się nieustająco. Ja mam duży szacunek do starszych ludzi, którzy marzyli, żeby śpiewać, z jakiś tam powodów nie występowali i teraz odważyli się to zrobić. Trzymam mocno kciuki i zawsze serce bije mi bardzo mocno (...) W porządku. To są piosenkarze, którzy mają doświadczenie i na podstawie własnego podwórka, potrafią ocenić innych — oceniła.

Jesteście fanami The Voice Senior?

Szansa na sukces - final
n/z: Trojanowska Iza Izabela / Szansa na sukces - final - 2023-12-16 / fot.KAPiF
KAPIF.pl
Szansa na sukces - final n/z: Trojanowska Iza Izabela / Szansa na sukces - final - 2023-12-16 / fot.KAPiF KAPIF.pl© KAPIF | KAPIF.pl
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także