Wokół "The Voice Senior" znowu burza. Widzowie wylewają żale po awansie uczestnika

The Voice Senior (Facebook)
The Voice Senior (Facebook)
Źródło zdjęć: © Facebook

04.02.2024 15:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Znowu głośno wokół "The Voice Senior". Komentarze pod jednym z postów facebookowych programu przeżywają właśnie prawdziwe oblężenie. Awans jednego z uczestników najwyraźniej nie spodobał się sporej części publiczności. Widzowie otwarcie kwestionują wybór jury.

Atmosfera w 5. edycji The Voice Senior staje się coraz gęstsza. Publiczność miała okazję poznać już pierwsze drużyny, które zawalczą ze sobą w półfinale. Cztery zespoły, po jednym na każdego z jurorów, mają swoje pełne składy. Nie wszystko jednak przypadło do gustu publiczności. W szczególności jeden z uczestników w drużynie Tomasza Szczepanika wzbudził niemałe kontrowersje...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"The Voice Senior". Burza w komentarzach na Facebooku

W składzie wokalisty Pectus odnalazł się bowiem Edward Handzel, góral, który zdołał zaskarbić sobie sporo sympatii wśród jurorów. Zdania jury nie podzielają jednak fani programu. Najwyraźniej nie przypadł im do gustu ani głos, ani sceniczna aparycja Edwarda.

Widzowie dali upust swojej frustracji w komentarzach pod postem facebookowym, przedstawiającym zespół Szczepanika. Oprócz niego w teamie znaleźli się także Wojciech Kwiatkowski, Piotr Salata i Barbara Szymańska. Krytyka skoncentrowała się jednak właśnie na Handzlu.

"Zastanawiam się, co tak naprawdę podlega ocenie... Bo jeśli najważniejszy jest śpiew, jego jakość i poziom, to dlaczego z panią Bożeną wygrała ciupaga? Bo chyba nie śpiew!", "Pan góral śpiewa jak goście na weselu przyśpiewki", "Góral został dla rozrywki, żeby coś się działo, bo nie dla głosu", "Pan z gór to mierny talent, robi tylko show, nic więcej" - grzmią internauci.

A wy co sądzicie, był to dobry wybór?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także