Izabella Krzan zostawi TVP dla innej stacji? "Dostała już propozycję"

Izabella Krzan
Izabella Krzan
Źródło zdjęć: © KAPIF

21.01.2024 15:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W obliczu głośnych zmian w "Pytaniu na śniadanie" konkurencyjne stacje telewizyjne mają nie zasypywać gruszek w popiele. Pojawiła się informacja, że jedna z telewizji założyła propozycję Izabelli Krzan. Czy gwiazda TVP zmieni pracę?

Widzowie "Pytania na śniadanie" w ostatnim czasie nie są pewni, kogo zastaną na ekranie w każdym kolejnym odcinku swojego ulubionego programu. Wielkie zmiany w TVP dosięgnęły śniadaniowego formatu, z którym pożegnały się największe gwiazdy.

Po przegranej rządu PiSwyborach z pracą pożegnali się Anna Popek, Ida Nowakowska, Robert Rozmus i Małgorzata Opczowska. Coraz częściej mówi się o niepewnej przyszłości Aleksandra Sikory i Małgorzaty Tomaszewskiej. Wydawało się, że fani "PnŚ" nadal będą mogli oglądać Izabellę Krzan. Najnowsze medialne doniesienia z pewnością ich zasmucą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Izabella Krzan znika z TVP i przenosi się do konkurencji?

W obliczu niepewności związanej ze zmianami w TVP z pewnością nie brakuje osób, które zdecydowałyby się na zmianę pracodawcy, aby poczuć stabilizację. Według doniesień Świata Gwiazd niedługo jasnym może się stać, czy w "Pytaniu na śniadanie" pozostanie Izabella Krzan.

Iza Krzan podobno dostała już propozycję od konkurencyjnej stacji — czytamy.

Nie wiadomo niestety, która stacja ma być zainteresowana zatrudnieniem prezenterki. Chętnych do pracy z byłą Miss Polonia z pewnością nie brakuje.

Duet Izabelli Krzan i Tomasza Kammela pożegna się z "Pytaniem na śniadanie"?

Duet Tomasza Kammela z Izabellą Krzan był bardzo lubiany i wielu widzów nadal chętnie oglądałaby prowadzących "Pytania na śniadanie" razem. Tomek, który przebywał na urlopie, nie potrafił udzielić konkretnej odpowiedzi dotyczącej swojej przyszłości w formacie.

Wracam w przyszłym tygodniu. Jeszcze nie wiem, kiedy będą nowe odcinki "Pytania na Śniadanie" z moim udziałem, bo się po prostu tym nie zajmowałem. Zapewne w "Pytaniu" wiedzą więcej. Ja dowiem się o tym w przyszłym tygodniu — mówił w rozmowie z ShowNews.

Najwyraźniej jedynie Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, którzy podpadli widzom po poście wspierającym WOŚP, mogą czuć się pewni tego, że zachowają pracę.

Pytanie na sniadanie
n/z: Kammel Tomasz Tomek  Krzan Izabella  Cichopek Katarzyna Kasia / Pytanie na sniadanie - 2023-09-02 / fot.KAPiF
KAPIF.pl
Pytanie na sniadanie n/z: Kammel Tomasz Tomek Krzan Izabella Cichopek Katarzyna Kasia / Pytanie na sniadanie - 2023-09-02 / fot.KAPiF KAPIF.pl© KAPIF | KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także