Jak wypadła nowa prowadząca "19:30"? Widzowie NIE MAJĄ wątpliwości

Monika Sawka
Monika Sawka
Źródło zdjęć: © vod.tvp.pl

05.02.2024 10:29, aktual.: 05.02.2024 10:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolejna prowadząca "19:30" zadebiutowała na antenie Telewizji Polskiej. To Monika Sawka, którą widzowie mogą kojarzyć z Polsatu. Doświadczona dziennikarka ma za sobą pierwszy program w TVP. Jak wypadła? Widzowie ocenili nową prowadzącą.

Monika Sawka od kilku lat związana była z Polsatem. Dołączyła do redakcji Polsat News w 2018 roku, kiedy to zadebiutowała jako lokalna reporterka. Po dwóch latach została już prowadzącą głównego wydania "Wydarzeń" w Polsacie. Po zmianie władzy w TVP, dołączyła do stacji jako prowadząca "19:30".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Wiadomości" zastąpione przez "19:30". Kontynuacja zmian w TVP

Po wyborach i zmianach na szczytach władzy nastąpiło trzęsienie ziemi w TVP. Od początku pewne było to, że dziennikarze i prowadzący "Wiadomości" znikną z anteny, bowiem zbyt mocno kojarzą się z poprzednimi rządzącymi. Zniknęła między innymi Danuta Holecka czy Michał Adamczyk. Tym samym rozpoczęły się transfery z innych stacji, a także flagowy program informacyjny TVP zmienił formułę i nazwę. "19:30" prowadzą Marek Czyż, Joanna Dunikowska-Paź i Zbigniew Łuczyński. Do zespołu prowadzących dołączyła Monika Sawka". 

Widzowie o debiucie Moniki Sawki w "19:30". Same pozytywne komentarze

Nowi prowadzący TVP w ostatnich tygodniach byli niezwykle surowo oceniani przez telewidzów. Dotyczyło to zarówno prezenterów w "Pytaniu na Śniadanie", ale również prowadzących w głównym wydaniu "19:30". Trudno było więc spodziewać się pochlebnych komentarzy po debiucie Moniki Sawki, jednak stało się zupełnie inaczej. Dziennikarka wypadła świetnie i niezwykle profesjonalnie, co tylko potwierdzili widzowie oglądający debiut dziennikarki.

- "Podobało mi się wczoraj, gratulacje!", "Bardzo miło się ogląda i słucha", "Znakomita dykcja, bardzo miło słuchać zapowiedzi prowadzącej", "Bardzo spoko" - to tylko wycinek z tego, jak debiut Sawki skomentowali fani programu na platformie X.

Monika Sawka nową prowadzącą "19:30"
Monika Sawka nową prowadzącą "19:30"© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także