Jakie wykształcenie ma Olek Sikora? Nie ma nic wspólnego z pracą w telewizji

pytanie na sniadanie
Sikora Aleksander 2023-04-29
KAPiF.pl
pytanie na sniadanie Sikora Aleksander 2023-04-29 KAPiF.pl
Źródło zdjęć: © KAPIF | KAPiF.pl

31.01.2024 12:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aleksander Sikora w rozmowie z fanami rozpisał się na temat swojej edukacji. Okazuje się, że wykształcenie byłego prowadzącego "Pytania na śniadanie" nie ma nic wspólnego z pracą w mediach.

Aleksander Sikora to jeden z gwiazdorów TVP, którzy pożegnali się z "Pytaniem na śniadanie". Prezenter poinformował jednak, że nie rozstaje się z publiczną telewizją i nadal jest pracownikiem stacji. Olek jest w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, niedawno odpowiadał na pytania fanów w mediach społecznościowych. Wyjawił między innymi, jakie ma wykształcenie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Aleksander Sikora zdradził, jakie ma wykształcenie. Nie planował pracy w mediach?

Na swoim profilu na Instagramie Aleksander Sikora zorganizował sesję Q&A. Odpowiedział na wiele pytań fanów. Jedna z osób, najwyraźniej znająca przeszłość gwiazdora TVP, poinformowała, że przeszedł niezwykłą zawodową drogę. W odpowiedzi Olek przyznał, że rzeczywiście jego wykształcenie nie ma wiele wspólnego z mediami.

Ukończyłem biologię, geografię i zarządzanie na UJ, jednak najwięcej nauczyłem się, pracując w mediach. Przy okazji sporo lekcji zdążyłem odrobić przez te 13 lat obecności w telewizji — wyjaśnił.

Sikora pokazał także zdjęcie z odbioru dyplomu Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej.

Aleksander Sikora nie uczył się do pracy w mediach. Mimo to został gwiazdorem TVP

Powszechnie wiadomo, że wiele gwiazd telewizji nie ma wykształcenia związanego z pracą w mediach. Talent, ciężka praca i predyspozycje często są najlepszą drogą do podbicia show-biznesu. Aleksander Sikora w telewizji zadebiutował w 2011 roku jako prowadzący Viva Polska. Związany był także z 4fun.tv oraz TVN Meteo. Do Telewizji Polskiej dołączył w roku 2016, a trzy lata później zadebiutował w "Pytaniu na śniadanie". W 2023 roku został prowadzącym programu "You Can Dance. Nowa Generacja".

Aleksander Sikora zdradził, jakie ma wykształcenie
Aleksander Sikora zdradził, jakie ma wykształcenie© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także