Jarosław Kret o tym, jak cierpiał po zwolnieniu z TVP. "Byłem w ciężkiej depresji"

Jarosław Kret o tym, jak cierpiał po zwolnieniu z TVP. "Byłem w ciężkiej depresji"

Jarosław Kret po zwolnieniu z TVP zmagał się z depresją
Jarosław Kret po zwolnieniu z TVP zmagał się z depresją
Źródło zdjęć: © KAPIF | skos
13.02.2024 11:47, aktualizacja: 13.02.2024 13:15

Jarosław Kret w rozmowie z Jastrząb Post przyznał, że kiedy występował w "Tańcu z gwiazdami", przeżywał bardzo trudny okres swojego życia. Prezenter pogody po zwolnieniu z Telewizji Polskiej musiał zmierzyć się z depresją.

Jarosław Kret to jeden z najpopularniejszych prezenterów pogody w naszym kraju. Medialną karierę rozpoczynał w Telewizji Polskiej, mogliśmy oglądać go między innymi w "Teleexpressie" oraz w prognozie pogody emitowanej po głównym wydaniu "Wiadomości". Z publiczną telewizją rozstał się w 2016 roku, co miał bardzo mocno przeżyć.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jarosław Kret po zwolnieniu z TVP mierzył się z ciężką depresją

Jarosław Kret w 2018 roku wystąpił na parkiecie "Tańca z gwiazdami". W rozmowie z reporterką Jastrząb Post prezenter przyznał, że nie wspomina miło udziału w tanecznym show. To dlatego, że w tamtym okresie zmagał się z depresją po tym, jak zakończył współpracę z Telewizją Polską. Media donosiły wtedy, że TVP pozbyła się go bez podziękowań, odprawy lub uzasadnienia, dlaczego kończy współpracę.

Ja bardzo źle wspominam tamten czas, dlatego, że wtedy byłem w ciężkiej depresji. Chorowałem na depresję po wyrzuceniu z TVP. To był czas takiego ratowania się i chwytania się wszelkich możliwości zarobienia pieniędzy i utrzymania się. To był dla mnie zły czas. Depresja to nie jest nic ciekawego. Chyba nawet było po mnie widać.

Czy obecnie Jarosław Kret czuje się lepiej?

Jarosław Kret o walce z depresją. Jak obecnie czuje się prezenter?

Fani Jarosława Kreta na szczęście obecnie nie muszą się martwić o jego zdrowie. W rozmowie z Jastrząb Post uspokoił, że aktualnie czuje się dobrze.

Teraz wszystko w porządku. Dobra, solidna terapia. Małe, ale sprawdzone grono przyjaciół i z depresją można sobie poradzić.

Przypomnijmy, że prezentera ponownie możemy oglądać w publicznej. Pod koniec grudnia 2023 roku poinformował, że po latach wraca do Telewizji Polskiej.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 116 123 lub 22 484 88 01. Listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz też TUTAJ.

Jarosław Kret po zwolnieniu z TVP cierpiał na depresję
Jarosław Kret po zwolnieniu z TVP cierpiał na depresję© KAPIF | � by KAPIF.pl
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także