Justyna Steczkowska znika z "The Voice of Poland"? Chce iść w ślady Dody. "Osobiście negocjuje"

Justyna Steczkowska znika z "The Voice of Poland"? Chce iść w ślady Dody. "Osobiście negocjuje"

Justyna Steczkowska przejdzie do Polsatu?
Justyna Steczkowska przejdzie do Polsatu?
Źródło zdjęć: © Instagram
20.03.2024 18:04

Justyna Steczkowska chce ponoć zmienić stację telewizyjną, z którą współpracuje. Z "The Voice of Poland" w TVP ma ochotę przeskoczyć do Polsatu i zająć miejsce jurora w "Must Be The Music", który ma być reaktywowany. Czy jej się to uda?

"Must Be The Music" można było oglądać w Polsacie od 2011 do 2016 roku. Od tamtej pory wierni widzowie marzą, by format powrócił na antenę. Uwielbiane było grono jurorów tego programu, z Korą na czele. Teraz o fotel jurorki ma walczyć Justyna Steczkowska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Must Be The Music" wraca do Polsatu?

W mediach aż huczy od plotek, że "Must Be The Music" wraca na antenę. Program, za którym od kilku lat tęsknią wierni widzowie, ma ponoć zostać reaktywowany. Pojawiły się też pierwsze nazwiska potencjalnych jurorów, którzy mieliby oceniać występy uczestników.

W programie jednym z najsilniejszych elementów było jury. Adam Sztaba, Kora i Elżbieta Zapendowska rzetelnie wskazywali mocne i słabe strony występujących.

Myślę sobie, że ten program jest już nie dla mnie. Świetnie, że on wraca, ale to beze mnie. (...) Muzyka jest moim życiem, ale mam już swój wiek, swoje zrobiłam, swoje się ponarażałam, zdrowie już nie to... Nadszedł czas na odpoczynek - zdradziła jednak Zapendowska.

W jury zasiąść mają za to ponoć Doda i Igor Herbut. Czyżby Justyna Steczkowska myślała o tym, by znaleźć się tuż obok Dody?

Justyna Steczkowska przejdzie do Polsatu?

Okazuje się, że o tym, by zasiąść w fotelu jurora, marzy także Justyna Steczkowska, która doskonale odnajduje się w programie TVP "The Voice of Poland. Podobno myśli jednak o zmianie.

Justyna osobiście negocjuje swój udział w "Must be the music", o czym doskonale wiedzą osoby z jej otoczenia i bardzo jej kibicują. Świetnie odnalazła się w jury "The Voice", ale teraz chciałaby spróbować czegoś nowego. Jako jurorka powracającego hitu zaczęłaby świętować 30-lecie swojej kariery. To byłoby niezłe ukoronowanie trzech dekad - wyznał informator Świata Gwiazd.

Czy program rzeczywiście wróci na antenę i zobaczymy w nim Dodę i Justynę Steczkowską? Z pewnością przekonamy się o tym w ciągu najbliższych tygodni.

Justyna Steczkowska przejdzie do Polsatu?
Justyna Steczkowska przejdzie do Polsatu?© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także