Karol Strasburger ma powody do obaw? Zamieszanie wokół "Familiady"

Karol Strasburger (fot. KAPiF)
Karol Strasburger (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

24.01.2024 13:08, aktual.: 24.01.2024 16:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karol Strasburger może obawiać się o swoją pozycję w TVP? Kultowa "Familiada" ma podobno problemy finansowe, które mogą zaważyć na jej dalszym losie. Prezentera zapytano o to, jak zapatruje się na przyszłość. Odpowiedź może zbić z tropu.

Los Familiady stoi obecnie pod znakiem zapytania. Kultowy teleturniej, w którym od lat biorą udział polskie rodziny, ma borykać się obecnie z poważnymi problemami. Do akcji wkroczyć musiała prokuratura, która prowadzi obecnie śledztwo w sprawie szkody majątkowej opiewającej na milion złotych. Czyżby Karol Strasburger miał powody do obaw o swoją posadę w TVP?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co dzieje się z "Familiadą"?

Konflikt dotyczy spółki producenckiej ASTRO S.A., która miała nie wypłacić obiecywanych kwot pracownikom i akcjonariuszom. Kamil Bilecki zarzuca Ryszardowi Krajewskiemu, prezesowi spółki, "krzywdzenie pracowników i partnerów biznesowych". Jak podaje ShowNews:

Zawiadomienie o możliwości popełniania przestępstwa złożył mniejszościowy udziałowiec Astro, Kamil Bilecki. W ramach tego postępowania Prokuratura bada również wątek niewypłacania należnych wynagrodzeń pracownikom spółki. Obecnie trwa gromadzenie materiału dowodowego, przesłuchiwani są osoby mogące mieć wiedzę w sprawie.

Karol Strasburger wydaje się być spokojny

Co ciekawe, o swoją opinię na temat sporu został zapytany również Karol Strasburger. Wydawać by się mogło, że prowadzący Familiady będzie mocno zaniepokojony o przyszłość. Ten jednak odniósł się do tego ze spokojem. Naprostował kilka powtarzanych błędów i skrytykował osoby, które grzmią o "familiadzie oszustów".

Są jakieś problemy, ale nie znam szczegółów. Jeśli chodzi o rozliczenia inwestora, to on zainwestował w telewizję News 24, a to nie ma nic wspólnego z "Familiadą". My zaczynamy w lutym nagrania kolejnych odcinków i to jest najważniejsze. A używanie hasła "familiada oszustów" do własnych rozliczeń finansowych jest niedopuszczalne - powiedział.

Lubicie oglądać Familiadę?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także