Kasia Cichopek pozuje w odważnej, kowbojskiej sesji. Pokazała RYZYKOWNE kadry

Kasia Cichopek pozuje w odważnej, kowbojskiej sesji. Pokazała RYZYKOWNE kadry

Katarzyna Cichopek pochwaliła się nową sesją (fot. KAPiF, Instagram)
Katarzyna Cichopek pochwaliła się nową sesją (fot. KAPiF, Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPiF
28.04.2024 20:00, aktualizacja: 28.04.2024 20:17

Katarzyna Cichopek od lat zachwyca doskonałą figurą, którą lubi chwalić się na swoim Instagramie. Podzieliła się zw swoimi fanami efektami najnowszej sesji z kowbojskimi motywami. Ciężko zaprzeczyć, że wybór niektórych kadrów może wydawać się odważny.

Katarzyna Cichopek od dawna cieszy się opinią jednej z najseksowniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej popularności, więc nieraz na jej profilu instagramowym chwali się świetną figurą. Sporo zawdzięcza odpowiedniej diecie, opartej przede wszystkim na zróżnicowanym jadłospisie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kasia Cichopek w kowbojskiej sesji

Czołowa gwiazda TVP znana jest z tego, że wręcz uwielbia pozować przed aparatem. Co chwilę na jej mediach społecznościowych można zobaczyć efekty jakiejś nowej sesji. Tym razem za motyw przewodni aktorka wzięła sobie kowbojską estetykę w duchu country, zakładając przewiewną sukienkę z subtelnym kwiatowym motywem, kremowy pas i masywne kowbojki.

Niektóre ujęcia, którymi podzieliła się na Instagramie, są wyjątkowo odważne. Wszystko dlatego, że Cichopek zdecydowała się bardzo mocno odsłonić zgrabne nogi, wylegując się przy tym na hamaku.

Fani zabrali głos:

"Kasiu, wyglądasz OBŁĘDNIE!"; "Jak w jakimś filmie!"; "Klasa i styl".

Co dalej z Kasią Cichopek w TVP?

Kwestią, która od dłuższego czasu ciekawi fanów aktorki, jest jej przyszłość w TVP. Straciła już swoją posadę w "Pytaniu na Śniadanie". O swoich obawach opowiedziała szerzej w podcaście prowadzonym wspólnie ze swoim partnerem, Maciejem Kurzajewskim.

Fajny scenariusz jest, kiedy mamy stałe godziny pracy, ale ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że mam bardzo intensywne momenty, kiedy wpada tak zwana robota i trzeba to zrobić. Albo teraz, albo nie będzie, przepadnie. Nie mam gwarancji, co będzie za pięć dni, za miesiąc, za rok. Muszę budować jakąś poduszkę finansową - podkreśliła.
  • Kasia Cichopek w kowbojskiej sesji (Instagram)
  • Kasia Cichopek w kowbojskiej sesji (Instagram)
  • Kasia Cichopek w kowbojskiej sesji (Instagram)
  • Kasia Cichopek w kowbojskiej sesji (Instagram)
  • Kasia Cichopek w kowbojskiej sesji (Instagram)
[1/5] Kasia Cichopek w kowbojskiej sesji (Instagram)Źródło zdjęć: © Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także