Katarzyna Dowbor wciąż pracuje dla konkurencji. Dopiero co trafiła do "Pytania na Śniadanie", a tu takie wieści

Katarzyna Dowbor wciąż pracuje dla konkurencji. Dopiero co trafiła do "Pytania na Śniadanie", a tu takie wieści

Katarzyna Dowbor nadal pracuje dla konkurencji TVP (fot. KAPiF)
Katarzyna Dowbor nadal pracuje dla konkurencji TVP (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
24.02.2024 16:47

Katarzyna Dowbor od niedawna jest jedną z prezenterek odświeżonej wersji "Pytania na Śniadanie". TVP nie jest jednak jedyną stacją, dla jakiej pracuje dziennikarka. Wciąż prowadzi swój program dla Canal+. Najnowsze wiadomości o "Dowborowej od nowa" ucieszą jej fanów.

W zeszłym roku w polskich mediach zrobiło się gorąco po zwolnieniu Katarzyny Dowbor z Polsatu. Do zakończenia kontraktu doszło w atmosferze skandalu - widzowie domagali się powrotu dziennikarki do Nasz nowy dom i nie przypadła im do gustu decyzja o Elżbiecie Romanowskiej w roli zastępstwa. Koniec końców jednak gwieździe udało się znaleźć swoje miejsce w kolejnej dużej stacji, tym razem w roli prowadzącej Pytanie na Śniadanie w TVP.

Sporo osób zdołało już jednak przez to zapomnieć, że w międzyczasie Dowbor ruszyła ze swoim własnym programem dla Canal+.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Dowbor pracuje dla konkurencji TVP

Format Dowborowa od nowa to niejako kontynuacja tego, w czym dziennikarka odnalazła się najlepiej - renowacji i dbania o dom. Czy praca dla konkurencyjnego Canal+ nie koliduje zbyt mocno z jej obowiązkami w TVP? Na to wychodzi, że nie ma powodów do obaw. Dalszy ciąg autorskiego programu ulubienicy widzów nastąpi już wkrótce.

Na profilu instagramowym Dowbor pojawił się wpis, który rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące przyszłości Dowborowej od nowa. Już w marcu widzowie będą mieli okazję zobaczyć kolejne odcinki:

Ekipa "Dowborowej od nowa" pozdrawia! Działamy, byście już w marcu mogli zobaczyć w Canal+ nowe odcinki!

Kiedy dokładnie będzie można je oglądać? Jak zdradziła świeżo upieczona prezenterka Pytania na Śniadanie, już od soboty 9 marca.

Czekacie?

Katarzyna Dowbor od niedawna jest prezenterką "Pytania na Śniadanie" (fot. KAPiF)
Katarzyna Dowbor od niedawna jest prezenterką "Pytania na Śniadanie" (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także