Kolejna afera w "Rolnik szuka żony"? Słowa Dariusza oburzyły widzów. "Poziom gimnazjum"

Kolejna afera w "Rolnik szuka żony"? Słowa Dariusza oburzyły widzów. "Poziom gimnazjum"

Dariusz i Nicola z "Rolnik szuka żony"
Dariusz i Nicola z "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © Instagram
27.11.2023 07:37

Widzowie "Rolnik szuka żony" po ostatnim odcinku nie szczędzili gorzkich słów Dariuszowi. Sposób, w jaki odnosił się do Nicoli, uznano za seksistowski i pozbawiony kultury. Czy rzeczywiście przesadził?

"Rolnik szuka żony" cieszy się niesłabnącą popularnością, ale widzowie nie oszczędzają uczestników i uczestniczek, którzy ich zdaniem zachowują się nie w porządku. Najlepszym przykładem jest głośna afera z udziałem Waldemara. Teraz do grona niezbyt lubianych rolników dołączył Dariusz. Wszystko za sprawą tego, jak zachowywał się podczas randki z Nicolą. Czy przekroczył granicę dobrego smaku?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dariusz w ogniu krytyki widzów "Rolnik szuka żony". Podczas randki zachował się skandalicznie?

Dariusz i Nicola zdaniem wielu widzów świetnie się dogadują i mają szansę zbudować związek. Kiedy rolnik odwiedził kandydatkę w domu, także jej rodzice uznali rolnika za sympatycznego, a nawet stwierdzili, że ich córka przy nim "rozkwita". Innego zdania była część widzów, którzy oglądali randkę potencjalnej pary. Dariusz poczuł się wyraźnie pewny siebie i na pytanie, kiedy znowu się zobaczą, odparł:

Środa, dzień... - nie dokończył, ale jednoznacznie nawiązał do nieprzyzwoitego określenia.

Kilka razy zwrócił także uwagę na to, że Nicola poprawia sukienkę i nie założyła stanika. Wiele osób uznał zachowanie Dariusza za pozbawione kultury, niedojrzałe i seksistowskie. W komentarzach pojawiły się liczne słowa krytyki pod adresem bohatera "Rolnik szuka żony".

Widzowie "Rolnik szuka żony" wściekli na Dariusza. Wykazał się brakiem kultury?

Widzowie "Rolnik szuka żony" wyrazili swoje oburzenie w komentarzach na Instagramie. Seksistowskie uwagi Dariusza były nie do przyjęcia i stawiają go w złym świetle. Pojawiły się opinie, że rodzice Nicoli mogą szybko zmienić zdanie na temat rolnika.

Jak ojciec Nicoli zobaczy ten odcinek to go wypcha śrutem (...) Jak nie dzień loda to cycki, albo cyckonosz, skąd ten człowiek się urwał (...) Teksty Darka poziom gimnazjum (...) Prymityw, prostak, ignorant, ma się za wiejskiego Casanovę (...) Tak się zastanawiam czy Darek zdaje sobie sprawę, że każdym głupim tekstem zawstydzał tę biedną dziewczynę? Co innego sam na sam, a co innego kiedy wiedział, że obejrzy to pół Polski. Współczuję jej — czytamy.

Jak widać, widzowie "Rolnik szuka żony" bardzo szybko reagują na wszelkie niestosowne zachowania uczestników.

  • Dariusz z "Rolnik szuka żony"
  • Dariusz z "Rolnik szuka żony"
  • Dariusz z "Rolnik szuka żony"
  • Nicola z "Rolnik szuka żony"
[1/4] Dariusz z "Rolnik szuka żony"Źródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także