Kolejny sensacyjny transfer do TVP? Dziennikarka Polsatu może mieć nową pracę

Robert Stockinger, Joanna Górska (fot. KAPiF)
Robert Stockinger, Joanna Górska (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

18.01.2024 10:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Transfery w TVP budzą w ostatnich dniach ogrom emocji. Głośno mówi się o tym, że po odejściu z TVN w szeregi telewizji publicznej wejdzie Robert Stockinger. Czyżby razem z nim dołączyła także Joanna Górska? Są już pewne plany...

W ostatnich miesiąc nie ma w polskich mediach drugiego tematu, który przyciągałby aż tyle uwagi. Przetasowania w kadrze TVP są uważnie śledzone przez tysiące Polaków, którzy powoli przyzwyczajają się do wprowadzanych przez stację zmian. A wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek. Zewsząd napływają informacje o kolejnych transferach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Robert Stockinger przejdzie do TVP?

Jak podaje serwis Press, kolejnym nabytkiem TVP może być Robert Stockinger. Po jego odejściu z Dzień dobry TVN ma on szukać sobie nowego miejsca. Chociaż sam nie potwierdził oficjalnie tych rewelacji, w mediach już krąży informacja o tym, że to właśnie Telewizja Polska przygotowuje go do kolejnej roli.

Po 13 latach w firmie i okrągłych 10 w redakcji "Dzień dobry TVN" nadszedł czas rozstania. Trudno opisać wszystko, co tu przeżyłem, ile nauczyłem się w tym czasie i jak wiele zawdzięczam tej stacji. Przyszedłem jako stażysta bez biurka, a odchodzę z doświadczeniem zasiadania w fotelu gospodarza flagowego programu. To była długa i piękna droga. Wychowankiem zostanę na zawsze - pożegnał się z poprzednią stacją na Instagramie.

Gdzie dokładnie może trafić? Tego na ten moment nie wiadomo, jednak możliwym jest, że już wkrótce poznamy odpowiedź na to pytanie.

Co z Joanną Górską?

Jak podaje Press, pod uwagę bardzo mocno brana jest również Joanna Górska. W świadomości widzów zaistniała ona przede wszystkim dzięki Polsat News. Według aktualnych informacji serwisu, Górska jest jednak nieosiągalna na ten moment.

Chociaż jej kariera w Polsacie dobiegła końca, dziennikarka nadal udziela się w mediach. Odnajduje się przede wszystkim jako trener wystąpień publicznych. Jak myślicie, odnalazłaby się?

  • 19. Charytatywny Bal Dziennikarzy
Gorska Joanna2019-02-16
skos
  • Jesienna ram�wka telewizji Polsat
Gorska Joanna2018-08-28
kkatny
  • wernisa� Colorshake
Gorska Joanna2019-10-16
skos
  • Bez Retuszu - premiera filmu
n/z: Gorska Joanna / Bez Retuszu - premiera filmu - 2023-09-28 / fot.KAPiF
KAPIF.pl
[1/4] 19. Charytatywny Bal Dziennikarzy Gorska Joanna2019-02-16 skosŹródło zdjęć: © Licencjodawca | � by KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także