Kolejny transfer z "Dzień Dobry TVN" do "PnŚ"?! Chodzi o duże nazwisko

Gwiazdy "Dzień Dobry TVN"
Gwiazdy "Dzień Dobry TVN"
Źródło zdjęć: © EastNews

24.01.2024 15:20, aktual.: 24.01.2024 15:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W programach śniadaniowych mają miejsce poważne zmiany. Kolejny z dziennikarzy "DDTVN" może przejść do "PnŚ".

Przez "Pytanie na śniadanie" przechodzi istna rewolucja. Z pracą w formacie pożegnali się już Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Anna Popek, Robert Rozmus, Ida Nowakowska, Małgorzata Opczowska, Izabella Krzan.

W śniadaniówce pojawiły się za to zupełnie nowe twarze: Joanna Górska, Robert Stockinger i Klaudia Carlos. Do ekipy wrócił też dawno niewidziany Robert El Gendy. Nie jest tajemnicą, że wkrótce ekipę zasilą kolejni prezenterzy. Na liście potencjalnych pracowników Telewizji Polskiej znalazła się m.in. Katarzyna Dowbor.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Pytanie na śniadanie": kto poprowadzi program z Katarzyną Dowbor?

Portal ShowNews ustalił, jakoby potencjalnym telewizyjnym partnerem Dowbor miał zostać Bartłomiej Jędrzejak, znany z "Dzień Dobry TVN". Byłby to już drugi transfer z tego programu, gdyż jego pracownikiem był wcześniej również Stockinger.

Bartek był widziany w studiu "PnŚ", a wcześniej – podobnie jak Robert Stockinger – ubiegał się o posadę gospodarza "DDTVN". Choć wypadł dobrze, stacja postawiła na kogoś innego. Angaż w TVP to dla niego doskonała okazja do rozwoju – przekazał informator ShowNews.

Nowa szefowa "PnŚ", czyli Kinga Dobrzyńska, w rozmowie z Wirtualnymi Mediami zapowiedziała, że kolejny duet prowadzących ma zostać wprowadzony już w sobotę 27 stycznia. Enigmatycznie zapowiedziała ich jako "połączenie ludzi z dwóch światów i różnych generacji", co zdaje się uwiarygadniać doniesienia ShowNews.

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także