Rutkowski nawet na rowerze ma strój za kilkanaście tysięcy. Fani ostro go skrytykowali

Rutkowski nawet na rowerze ma strój za kilkanaście tysięcy. Fani ostro go skrytykowali

Krzysztof Rutkowski rozwija karierę
Krzysztof Rutkowski rozwija karierę
Źródło zdjęć: © Instagram.com, Kapif
15.04.2024 19:30, aktualizacja: 15.04.2024 20:17

Krzysztof Rutkowski nie zawiesił swojej działalności detektywistycznej na kołku. Postanowił jednak rozbudować swoją karierę w nieco innym niż dotychczas kierunku. Internauci zwrócili uwagę na jego strój.

Krzysztof Rutkowski zatańczył w "Tańcu z gwiazdami", zagrał też w "Lombard. Życie pod zastaw". Wystąpił u boku takich sław jak Zbigniew Buczkowski czy Aleksandra Szwed. Najwyraźniej byłemu detektywowi mało aktorskich wyzwań, bo właśnie pojawił się w Sandomierzu. "Zostałem wezwany" napisał.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Rutkowski zagrał w serialu

Pod koniec zeszłego roku w show-biznesie nastąpiło poruszenie. Były detektyw i celebryta ogłosił, że zamierza spróbować kariery aktorskiej. Dołączył do obsady "Lombard. Życie pod zastaw".

Od początku stycznia wchodzę na plan filmowy jednego z najbardziej popularnych seriali telewizyjnych. Jak myślicie jakiego? – zapytał wówczas fanów.

Internauci wśród wymienianych tytułów wskazali ten prawidłowy. Część jednak pokusiła się o przekazanie w komentarzach zupełnie innych produkcji, w których Krzysztof Rutkowski mógłby się idealnie sprawdzić. Niektórzy wskazali "Ojca Mateusza". Oj, czyżby mieli nosa?

Nowa rola Krzysztofa Rutkowskiego

Tym razem Krzysztof Rutkowski zaintrygował swoich fanów wyznaniem, że "został wezwany". W swoich mediach społecznościowych zamieścił filmik, jak wraz z synem, jeździ po rynku Sandomierza na rowerze i robi sobie zdjęcia z przechodniami.

Jak myślicie w jakim mieście i przez kogo zostałem wezwany? Od jutra ruszają kolejne dni zdjęciowe do popularnego serialu - napisał.

Część fanów od razu zgadła, że chodzi o "Ojca Mateusza", co potwierdził sam Rutkowski w komentarzach. Czyżby przed celebrytą kolejne wyzwanie aktorskie? Czy tym razem także zagra samego siebie, a może będzie musiał się wcielić w zupełnie nową postać?

To, na co zwrócili uwagę internauci, to strój Krzysztofa. Kolejny raz były detektyw ubrał się tak, by już z daleka było widać jakiej marki ubrania wybrał. Nie bez znaczenia były też dodatki, jak luksusowy zegarek. Nie wszystkim podoba się ten styl.

I stylista by się przydał jakiś od ubierania, bo naj***ne te wieśniackie napisy. Adidas spodnie, fendi buty, boże. Serio, gustu zero, powie ci to każda stylistka. Można się ubrać za 600 zł z gustem albo za 20k jak wieśniak - głosi jeden z komentarzy, ale nie było to odosobnione zdanie.
Krzysztof Rutkowski z synem w Sandomierzu
Krzysztof Rutkowski z synem w Sandomierzu © Instagram.com
Krzysztof Rutkowski z synem w Sandomierzu
Krzysztof Rutkowski z synem w Sandomierzu © Instagram.com
Krzysztof Rutkowski z synem w Sandomierzu
Krzysztof Rutkowski z synem w Sandomierzu © Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także