Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował refleksyjny wiersz. "Rozstanie pozostawia nas samych i zranionych"

Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował refleksyjny wiersz. "Rozstanie pozostawia nas samych i zranionych"

Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował wiersz
Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował wiersz
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
14.02.2024 13:45

Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzielił się na swoich social mediach prywatnym wierszem. Fani są pewni, że dotyczy on Magdy, z którą związał się w programie. Para postanowiła zostać razem, jednak niedawno dowiedzieliśmy się o ich rozstaniu. Teraz opublikował chwytające za serce przemyślenia.

Krzysztof Żółtak to jeden z uczestników dziewiątej edycji programu TVN, "Ślub od pierwszego wejrzenia". Został w nim sparowany z Magdą. I choć wydawało się, że para świetnie się dogaduje, co nawet skłoniło ich do pozostania ze sobą po zakończeniu produkcji, to relacja nie przetrwała próby czasu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował wiersz. Chwyta za serce

Kilka dni temu, dokładnie na dwa dni przed walentynkami, Krzysztof postanowił opublikować swoje dzieło pt.: "Niespodziewana miłość". Wiersz uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest niezwykle przejmujący i smutny. Można być pewnym, że nawiązuje do swojej byłej partnerki, Magdaleny, z którą związał się w programie. Wspominali o tym między innymi fani Krzysztofa, którzy pochlebnie wyrazili się o twórczości uczestnika.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Rozstanie Krzysztofa z Magdą

Pod koniec listopada Krzysztof wydał oświadczenie na swoim Instagramie, że jego związek z Magdaleną zakończył się w połowie lipca. Nie zdradził jednak szczegółów rozstania, podkreślając że okoliczności i powody rozstania zostawia dla siebie, a także że nie będzie więcej komentował tej sprawy. Wydaje się jednak, że para rozeszła się w pokojowy sposób, bowiem dalej napisał, że Magdalenie życzy wiele dobrego w życiu prywatnym i zawodowym.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Wiersz Krzysztofa ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia":
Wiersz Krzysztofa ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia":© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także