Kuba Wojewódzki boleśnie zakpił z gwiazdy TVP. Tak żartuje z incydentu z zębami

Kuba Wojewódzki stroi sobie żarty z gwiazdy TVP (fot. AKPA)
Kuba Wojewódzki stroi sobie żarty z gwiazdy TVP (fot. AKPA)
Źródło zdjęć: © AKPA

08.06.2024 10:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kuba Wojewódzki w natarciu. Samozwańczy "król TVN-u" tym razem na celownik obrał sobie gwiazdę "Pytania na śniadanie", której wypadły ostatnio zęby na wizji. Zażartował w swoim stylu.

Gdy cokolwiek dużego stanie się w polskim show-biznesie, Kuba Wojewódzki musi tam być. Gwiazdor TVN-u swoje sarkastyczne komentarze uskutecznia nie tylko na antenie stacji, w studiu swojego programu, ale także w mediach społecznościowych i prasie. W "Polityce" ma nawet swoją własną rubrykę popkulturową, gdzie dokazuje w najlepsze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kuba Wojewódzki odniósł się do Katarzyny Burzyńskiej

W swoim najnowszym felietonie, w którym co jakiś czas przygląda się najgorętszym tematom w świecie polskich gwiazd, nawiązał do niedawnej wpadki na żywo w "Pytaniu na śniadanie". To nie był dobry dzień dla Katarzyny Burzyńskiej, której podczas kręcenia reportażu z dancingu seniorów wypadły przed kamerami zęby. Wojewódzki jak zwykle pozwolił sobie na ironię. Na łamach "Polityki" zażartował sobie, że było to taktowne w kontekście rozmowy z emerytami.

To największy sukces prezenterki Kasi Burzyńskiej, która po kilku latach przerwy wróciła do TVP. W trakcie rozmowy i tańca z emerytowanym modelem w "Pytaniu na Śniadanie" wypadły jej przednie zęby. Piękny, empatyczny gest w stronę seniorów - napisał.

Katarzyna Burzyńska o swojej wpadce

A jak telewizyjną wtopę skomentowała sama Burzyńska? O wszystkim powiedziała w naszej rozmowie. Podkreśliła, że nie była to wyreżyserowana akcja i nie miała nic wspólnego z obecnymi przed kamerą emerytami:

Nie wyreżyserowaliśmy tego. Ale ja mam w sobie coś takiego, że jestem niezatapialna, nienaruszalna i wydaje mi się, że z każdej sytuacji potrafię wybrnąć. A wpadki? One są wpisane w pracę na żywo i się zdarzają. Ale myślę, że sprawiają, że potrafimy się odnaleźć w każdej kolejnej jeszcze lepiej.
Katarzynie Burzyńskiej wypadły zęby na wizji (fot. AKPA)
Katarzynie Burzyńskiej wypadły zęby na wizji (fot. AKPA)© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także