Lenka Kliment oburzona zachowaniem produkcji TVN! "Jak mogli go wziąć, a potem wyrzucić"

20.04.2024 15:23

Jan Kliment był jurorem w programie "Mam Talent". Jego drogi z programem rozeszły się w 2023 roku. Jak postrzega zmiany w produkcji? Żona Janka, Lenka Kliment ostro podsumowała decyzję TVN.

Jan Kliment jest znanym i cenionym tancerzem. To on był specem od tańca, gdy sędziował w "Mam Talent". Produkcja podjęła jednak decyzję o zakończeniu współpracy z choreografem. W najnowszej edycji produkcji TVN juroruje Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa i Marcin Prokop. Jan Kliment ocenił te zmiany.

Jan Kliment ocenia nową odsłonę "Mam Talent"

Nasza reporterka, Karolina Motylewska miała niedawno przyjemność porozmawiać z Jankiem i Lenką. Nie mogła nie zapytać byłego jurora "Mam Talent" o to, co sądzi o nowym jury! Co powiedział?

Raz oglądałem połowę. Myślę, że zrobili dobrze, że jest ta zmiana - powiedział łagodnie.

Do akcji wkroczyła Lenka, która nie była już tak spokojna, jak jej ukochany.

Tu ja się wypowiem. Nie. Po prostu nie. Jak mogli go wziąć, a potem wywalić.

Jan postanowił się wtrącić i rozwinąć swoją wypowiedź.

Ja powiem tak: myślę, że to poszło w dobrym kierunku. Może przyciągną tych młodych ludzi, których być może ja bym nie zdołał przyciągnąć. Szanuję Małgosię Foremniak i sam siebie. Może potrzebowali odkurzyć ten program? Ja tam byłem krótko. Może był potrzebny inny kierunek? Jedyne, czego żałuję, to to, że nie ma nikogo od tańca. Ale inni myślę, że się sprawdzają.

Jan Kliment o Julii Wieniawie

Julia Wieniawa dołączyła do programu w najnowszej edycji. Czy zdaniem Janka, młoda artystka nadaje się na jurorkę?

To utalentowana, młoda dziewczyna. Jest na topie. Ja jej życzę powodzenia w tym programie i żeby przyciągnęła do programu młodych ludzi, którzy mają talent.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także