"Love Island" dopiero się skończyło, a oni już się rozstali. Para poinformowała o zakończeniu związku

"Love Island" dopiero się skończyło, a oni już się rozstali. Para poinformowała o zakończeniu związku

Angelika i Mateusz z"Love Island" nie są już razem
Angelika i Mateusz z"Love Island" nie są już razem
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
16.04.2024 15:32

Za nami kolejna edycja "Love Island". I choć program dopiero się zakończył, to pierwsze związki, które rozpoczęły się przed kamerami, już zostały zakończone. O swojej decyzji poinformowała Angelika i Mateusz, którzy odpadli tuż przed finałowym rozdaniem.

Od kilku już lat w Polsce zapanowała moda na reality show, w których młodzi ludzie poszukują miłości na rajskich wyspach. W ten trend idealnie wpisuje się "Love Island", które najpierw pokazywał Polsat, a teraz fani mogą śledzić je w TV4. Uczestnicy na co dzień muszą wykonywać zadania, a także łączyć się w pary. Nad programem czuwa Karolina Gilon, która nie tylko jest prowadzącą, ale również wspiera biorących udział w zabawie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Angelika i Mateusz z "Love Island" nie są już razem. "Lubię go jako człowieka"

Jedną z par, która dotarła niemalże do końca tej edycji "Love Island" była Angelika i Mateusz. I choć para wydawała się być zakochana, to ich relacja nie przetrwała próby czasu. Podczas niedawnego Q&A celebrytki na social mediach otrzymała ona pytanie o jej obecną relację z partnerem z programu. Angelika zdradziła, że rozstała się już z Mateuszem i nie łączy ich nic więcej niż koleżeństwo.

Zakończyliśmy już naszą relację, natomiast lubię go jako człowieka i nasza relacja jest typowo koleżeńska - napisała Angelika.

Angelika z "Love Island" podsumowała udział w programie. "Czas wrócić do rzeczywistości"

Dla wielu uczestników "Love Island" była to niezwykła przygoda. Nie dość, że mogli spędzić przynajmniej kilka tygodni w niezwykle malowniczym miejscu, to jeszcze dali się poznać szerszej publiczności. Angelika dotrwała niemalże do samego końca, odpadając z Mateuszem w półfinale. Po programie może pochwalić się ponad 120 tysiącami obserwujących i z pewnością będzie teraz prężnie działać w social mediach. Za ich pośrednictwem postanowiła podsumować program i podziękować wszystkim, których poznała.

Udział w programie był dla mnie niesamowita przygoda, świetnie się bawiłam i poznałam niesamowitych ludzi. Tęskni mi się już trochę, ponieważ bardzo się zżyłam z tymi wariatami (...) Poznałam też siebie, czas bez telefonu dużo mi uświadomił… Jestem wdzięczna za wszystko - napisała na socialach Angelika.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także