"Love Island". Karolinę naszło na podsumowania. "Znowu zero pokory i autorefleksji"

"Love Island"
"Love Island"
Źródło zdjęć: © Instagram

27.10.2023 19:20

Karolina Gackowska podsumowała swój udział w "Love Island". Fani nie wytrzymali.

Karolina Gackowska była jedną z uczestniczek reality show "Love Island". Po programie została przyłapana w jednoznacznej sytuacji z Bartkiem, który miał wrócić do Polski z Jacqueline. Od tamtej pory fani programu śledzą losy całej trójki. 

"Love Island". Karolina podsumowuje swój udział w programie

Nowa wybranka Bartka zamieściła na Instagramie obszerny wpis. Jak wspomina udział w "Love Island"?

Po całym zgiełku emocji, które pomału opadają, nie żałuję kolejnego wyjścia ze strefy komfortu. Dałam sobie możliwość na przeżywanie wszystkich emocji, jak i na poznanie siebie z innej strony. Kolejne cenne doświadczenia lądują na moim koncie. Niesamowite przeżycia, odcięcie się od świata na półtorej miesiąca - zaczęła.

Wspomniała także o innych uczestnikach. Co o nich myśli?

Spotkałam na wyspie ludzi o różnorodnych osobowościach i każdy na swój sposób jest wyjątkowy. Nie z każdym trzeba się lubić, ale mimo wszystko cieszę się z takich konfrontacji. Wiele uczą i pokazują. Bez nich byłoby też po prostu nudno! - przekonywała.

Na koniec zaznaczyła, co jest dla niej najważniejsze. 

Dziękuję za nowe znajomości i czas zaskakiwać się dalej, bo w życiu na tym mi najbardziej zależy. Na zaskakiwaniu siebie! - podsumowała.

"Love Island". Fani komentują słowa Karoliny

Internautom wyraźnie nie spodobało się to, że Karolina jest z Bartkiem, którego odbiła Żaki. Jak skomentowali jej udział w "Love Island"?

Swoją wstrętną moralność pokazałaś w programie i tego nie zmienisz - napisał jeden z internautów. 

Znowu zero pokory i autorefleksji. Przestań ludziom wmawiać, że trawa jest zielona, kiedy świat na nią wylał błoto. Oszukiwanie siebie nie jest żadnym rozwojem, zmierz się z tym, co dzieje się naprawdę - dodał kolejny.

Idź kobieto na terapię i zrób coś z tymi "demonami" z przeszłości, o których wspomniałaś wcześniej, a nie chrzań o strefie komfortu - napisała obserwatorka.

Bez hejtu, ale dla mnie jest szokiem, że najpierw uprawiałaś seks z Bartkiem, potem z Rafałem, chciałaś znowu z Bartkiem i Bartek, obok którego łóżka uprawiałaś seks z Rafałem nic sobie z tego nie robi i dla Ciebie też ta sytuacja jest normalna - czytamy dalej.

Co Wy na to?

  • "Lobe Island"
  • "Lobe Island"
  • "Lobe Island"
  • "Lobe Island"
  • "Lobe Island"
  • "Lobe Island"
  • "Lobe Island"
  • "Lobe Island"
  • "Lobe Island"
[1/9] "Lobe Island"Źródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także