"M jak miłość", odcinek 1780. Dantejskie sceny nad rzeką w Grabinie! O krok od tragedii

M jak miłość, odcinek 1780
M jak miłość, odcinek 1780
Źródło zdjęć: © MTL Maxfilm | � MTL Maxfilm, fot. Marta Gostkiewicz

09.02.2024 13:13, aktual.: 09.02.2024 15:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przed nami kolejny odcinek serialu "M jak miłość". Emocji z pewnością nie zabraknie, a wszystko za sprawą dalszych losów Jagody i Tadeusza czy rodziny Zduńskich oraz Nowakowskich. Zmiany czekają również Natalię, która poznała nowego mężczyznę.

Zapraszamy na kolejny wieczór z "M jak Miłość" - i odcinek numer 1780. Komu dopisze szczęście, a kto zaliczy niebezpieczną "wpadkę"?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"M jak miłość" odcinek 1780. Pech nie opuszcza Jagody i Tadeusza

Jagoda z Tadeuszem sprzedadzą w końcu dom, ale okazji do świętowania nie będzie, bo tuż po transakcji młodych znów dopadnie pech. Po wyjściu od notariusza Kiemlicz odda kopertę z zadatkiem żonie. A chwilę później jego ukochana straci czujność i… zostawi pieniądze przy ławce na ulicy! Czy oboje zdołają całą kwotę odzyskać?

"M jak miłość": Natalia wybrała się na zlot wychowanków domu dziecka

Z kolei Natalia pojedzie do Józefowa na zlot wychowanków domu dziecka i na miejscu wpadnie na Adama Karskiego. Oboje spotkają się po raz pierwszy, ale od razu znajdą wspólny język. I gdy zaczną dzielić się wspomnieniami, nagle poczują, jakby znali się od lat. Po kilku godzinach Natalia za to odkryje, że Adam jest nowym szefem lokalnej policji i że komisariat w Lipnicy ma akurat wakat. Miejsce, które może czekać właśnie na nią...

Dramatyczna sytuacja nad rzeką. Tragedia była blisko

A w finale ciąg dalszy perypetii Franki i Pawła z Nowakowskim! W poniedziałek Ela przekona Zduńskich, by dali przyjacielowi kolejną szansę – pozwalając, by jednak dokończył projekt ich domu. A gdy cała czwórka wybierze się razem do Grabiny, młodzi pójdą nad rzekę i... Franka zacznie nagle tonąć! Dziewczynę uratuje właśnie Artur, ale po chwili on również wpadnie w wodzie w wir - i zostanie z kolei wyciągnięty na brzeg przez Pawła oraz Dimę. To zdarzenie na dobre odmieni relacje między Zduńskimi oraz Nowakowskim.

Co wydarzy się dalej?

O tym przekonacie się tylko oglądając TVP2!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także