Ma talent nie tylko wokalny? Śpiewał w "The Voice of Poland", a teraz zagrał w "Sami swoi. Początek"

Kuba Kośmider
Kuba Kośmider
Źródło zdjęć: © Instagram

07.02.2024 20:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zbliża się premiera filmu "Sami swoi. Początek". W sieci są już dostępne zwiastuny. Na jednym z nich widać uczestnika, który zyskał rozpoznawalność dzięki programowi "The Voice of Poland".

"Sami swoi. Początek" to prequel słynnej historii o zwaśnionych sąsiadach - rodzinie Pawlaków i Kargulów, którzy trafiają z Kresów Wschodnich na Ziemie Odzyskane. Premiera odbędzie się już 16 lutego, a fani kultowej produkcji będą mogli ponownie ujrzeć głównych bohaterów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Sami swoi. Początek". Premiera już 16 lutego

Film w reżyserii Artura Żmijewskiego już za kilka dni zobaczymy w kinach. W prequelu kultowej produkcji pojawią się znane polskie nazwiska, między innymi Adam Bobik, Karol Dziuba, Paulina Gałązka czy Zbigniew Zamachowski. Na planie filmu pojawił się także chłopak z talentem wokalnym - Jakub Kośmider. 17-latka rozpoznały fanki na jednym ze zwiastunów zapowiadających film. Artysta muzyczny wcielił się w postać Jaśko Pawlaka (brata Kazimierza Pawlaka).

Kim jest Jakub Kośmider? 

Kuba Kośmider występował w czternastej edycji programu "The Voice of Poland" z utworem "Glimpse of us" japońskiego artysty Joji. Jak się okazuje, jeszcze wcześniej był uczestnikiem "The Voice Kids". Jak wspomina swój występ w muzycznym show?

- To było bardzo ekscytujące. Zwłaszcza po tym, że w The Voice Kids nie odwróciłem wszystkich foteli. Tutaj mi się to udało. Czuję też, że właśnie o wiele bardziej polepszył mi się głos. Czuję satysfakcję, że ciężką pracą udało się to osiągnąć - wyznał w rozmowie z portalem naszemiasto.pl.

Czyżby teraz zapragnął rozwijać talent aktorski?

Kadr z filmu "Sami swoi. Początek"
Kadr z filmu "Sami swoi. Początek"© YouTube
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także