Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zniknęli z "Pytania na śniadanie". Pokazali, co robią. "Tydzień w klasztorze"

pytanie na sniadanie
Cichopek Katarzyna Kasia, Kurzajewski Maciej 2023-06-17
KAPiF.pl
pytanie na sniadanie Cichopek Katarzyna Kasia, Kurzajewski Maciej 2023-06-17 KAPiF.pl
Źródło zdjęć: © KAPIF | KAPiF.pl

23.01.2024 10:13, aktual.: 23.01.2024 11:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zniknęli z "Pytania na śniadanie". Dziennikarska para w najnowszych relacjach pokazała aktywności, które nie mają nic wspólnego z pracą w śniadaniowym show. Zwłaszcza zdjęcie Maćka można określić mianem niecodziennego.

Maciej KurzajewskiKatarzyna Cichopek bardzo długo byli wymieniani jako jedne z nielicznych gwiazd, które nie muszą się martwić o posadę w "Pytaniu na śniadanie". Tymczasem w mediach pojawiały się doniesienia o tym, że nawet zakochanych gwiazd TVP nie ominą zmiany w stacji. Teraz gwiazdy oficjalnie poinformowały, że kończą przygodę z programem.

Dziękujemy za wspaniałą współpracę przy produkcji programu "Pytanie na Śniadanie" (...) Dziękujemy wam za codzienną obecność przed telewizorami. To dzięki wam program "Pytanie na Śniadanie" ma sens i jest najchętniej oglądanym programem śniadaniowym w Polsce (...) Jesteśmy wdzięczni za wszystkie emocje, których nam dostarczacie, za wasze komentarze i zaangażowanie w nasze tematy. Życzymy powodzenia nowym prowadzącym — przekazali w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie.

Tym więcej emocji wywołują relacje, jakie oboje opublikowali na Instagramie.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zniknęli z "Pytania na śniadanie". Pokazali, czym się zajmują

Na profilu Macieja Kurzajewskiego na Instagramie pojawiły się relacje, w których dziennikarz chwalił się, że wyjechał z Polski. Pokazał między innymi, jak zajada się gulaszem z knedlikami w Czechach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zasugerował także, że przez najbliższy tydzień będzie nocował w klasztorze w Austrii. Prawdopodobnie dziennikarz obecnie pracuje przy relacjach z występów skoczków narciarskich.

Katarzyna Cichopek zniknęła z "Pytania na śniadanie". Pokazała zdjęcia z urlopu

W  "Pytaniu na śniadanie" nie zobaczymy także Katarzyny Cichopek. Za pośrednictwem mediów społecznościowych gwiazda "M jak Miłość" pochwaliła się nagraniami z urlopu, na który wybrała się z ukochanym synem. Podzieliła się z fanami widokiem z malowniczej plaży oraz treningiem z pociechą.

Z pewnością fani Kasi i Maćka mają nadzieję, że niedługo ponownie zobaczą ich jako ekranową parę.

Gala II edycji Kampanii Badaj sie regularnie
n/z: Cichopek Katarzyna Kasia  Kurzajewski Maciej / Gala II edycji Kampanii Badaj sie regularnie - 2023-11-11 / fot.KAPiF
KAPIF.pl
Gala II edycji Kampanii Badaj sie regularnie n/z: Cichopek Katarzyna Kasia Kurzajewski Maciej / Gala II edycji Kampanii Badaj sie regularnie - 2023-11-11 / fot.KAPiF KAPIF.pl© Licencjodawca | KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także