Maciej Kurzajewski powraca na antenę TVP. Po raz kolejny wystąpi w znanym programie

Maciej Kurzajewski powraca na antenę TVP. Po raz kolejny wystąpi w znanym programie

Maciej Kurzajewski powraca na antenę TVP (fot. KAPiF)
Maciej Kurzajewski powraca na antenę TVP (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
03.03.2024 16:30

Przyszłość Macieja Kurzajewskiego stanęła pod znakiem zapytania po tym, gdy stracił pracę w "Pytaniu na Śniadanie". Okazuje się jednak, że już wkrótce będziemy mogli oglądać go w znanym programie od TVP.

Tak jak wszyscy dotychczasowi prezenterzy i prezenterki Pytania na Śniadanie, Maciej Kurzajewski był zmuszony pożegnać się z programem. Ekipa została zastąpiona zupełnie nowymi duetami. Sytuacja sprowokowała pytania o dalsze losy gwiazd stacji, które zostały pozbawione pracy w śniadaniówce. Fani nadal spekulują, jak mocno zagrożone są ich pozycje w TVP.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co dalej z karierą Kurzajewskiego w TVP?

Zwolnienie Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek wzbudziło prawdopodobnie najwięcej emocji. Para zarówno na ekranie, jak i życiu prywatnym, ma sporo fanów. Część osób zaczęła zastanawiać się, czy prezenterzy pomimo utraty posady w Pytaniu na Śniadanie zachowają swoją pracę w TVP.

Maciej Kurzajewski ponownie w znanym programie

W prowadzonej wspólnie z ukochaną transmisji na Instagramie gwiazdor wyznał, że w telewizji publicznej czekają go kolejne wyzwania. Wśród nich powrót do znanego programu pt. Giganci historii. To będzie kolejna edycja show, w której weźmie udział jako prowadzący.

Wciąż nie wiadomo jednak, kto będzie mu towarzyszył. Na to ogłoszenie widzowie będą musieli poczekać.

Maciej Kurzajewski w TVP (fot. KAPiF)
Maciej Kurzajewski w TVP (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także