Maciej Kurzajewski rozpacza po utracie pracy? Zamieścił sugestywny post

Maciej Kurzajewski
Maciej Kurzajewski
Źródło zdjęć: © KAPIF

24.01.2024 16:21, aktual.: 24.01.2024 22:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek stracili pracę w "Pytaniu na śniadanie". Ten pierwszy wrzucił do social mediów nowy post.

Nowe władze Telewizji Polskiej przeprowadziły spektakularne zmiany w programie "Pytanie na śniadanie". Na liście osób, które pożegnały się z pracą, są: Anna Popek, Robert Rozmus, Ida Nowakowska, Małgorzata Opczowska, Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, a także Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.

Ta ostatnia dwójka oficjalnie potwierdziła, że kończy przygodę z "PnŚ" w krótkim oświadczeniu, jakie trafiło na ich profile w social mediach.

Dziękujemy za wspaniałą współpracę przy produkcji programu "Pytanie na Śniadanie". Dziękujemy Wydawcom za zaufanie i wsparcie, które umożliwiły nam realizację tego programu. Wasza determinacja i zaangażowanie były kluczowe dla jego sukcesu – napisali.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co Maciej Kurzajewski robi po utracie pracy?

Dzień później na profil Kurzajewskiego trafił sugestywny post. Dziennikarz zasugerował, że utrata pracy nie zrobiła na nim takiego wrażenia, jak można się było spodziewać. Uśmiechnięty zapozował na stoku narciarskim i napisał krótko:

Dobrze, a nawet bardzo dobrze! – dał do zrozumienia, że nie rozpacza.
Maciej Kurzajewski w Alpach
Maciej Kurzajewski w Alpach© Instagram

Jeszcze więcej zdjęć z wypadu w Alpy znalazło się na jego InstaStories. A co w tym czasie robi Cichopek? Telewizyjna/życiowa partnerka wypoczywa z bliskimi osobami w jednym z państw znajdujących się nad Oceanem Indyjskim.

Tu i teraz. Jest mi dobrze. Jestem z dziećmi, rodziną i przyjaciółmi nad Oceanem Indyjskim. Cieszę się chwilą – pochwaliła się.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także