Izabella Krzan pożegnała się z widzami "Pytania na śniadanie". Zwróciła się do Tomasza Kammela

Izabella Krzan
Izabella Krzan
Źródło zdjęć: © KAPIF | Picasa

24.01.2024 10:20, aktual.: 24.01.2024 16:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Widzowie "Pytania na śniadanie" mają powody do smutku. Izabella Krzan oficjalnie znika ze śniadaniówki TVP. W mediach społecznościowych pożegnała się z widzami i zwróciła do Tomasza Kammela.

"Pytanie na śniadanie" przechodzi prawdziwą rewolucję. Mówi się, że nowy szef Telewizji Polskiej ma zamiar pozbyć się wszystkich dotychczasowych gwiazd śniadaniowego formatu. Nietrudno w to uwierzyć, z programem pożegnali się już między innymi Anna Popek, Małgorzata Opczowska czy Ida Nowakowska. Teraz oficjalnie dołączyła do nich Izabella Krzan, która za pośrednictwem mediów społecznościowych pożegnała się z widzami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Izabella Krzan znika z "Pytania na śniadanie". Oficjalnie pożegnała się z widzami

Na profilu Izabelli Krzan pojawiło się zdjęcie z planu "Pytania na śniadanie", na którym widzimy prezenterkę w towarzystwie Tomasza Kammela. Niestety, fotografia była pretekstem do przekazania fanom smutnej wiadomości.

A to feler, westchnął seler! Dziękuję wam za wspaniałą trzyletnią przygodą w "Pytaniu na śniadanie". Ekipie produkcyjnej za każdy pieczołowicie przygotowany odcinek i cudowną atmosferę, wam widzowie za ogrom sympatii, serdeczności, a w ostatnich tygodniach tęsknoty — czytamy.

Izabella zwróciła się także do swojego ekranowego partnera oraz zapowiedziała, że to nie koniec jej telewizyjnej kariery.

Izabella Krzan odchodzi z "Pytania na śniadanie". Zdradziła, czy kończy karierę

Izabella Krzan w poście, w którym poinformowała o zakończeniu współpracy z "Pytaniem na śniadanie", nie zapomniała o Tomaszu Kammelu. Podziękowała koledze ze świetnie układającą się współpracę na planie.

Tobie Mordzia Tomasz Kammel za wiele cennych rad, śmichów i chichów, a przede wszystkim za ogromne wsparcie na każdym etapie naszej współpracy — napisała.

Izabella nie ma wątpliwości, że to nie koniec jej medialnej kariery. Już teraz zapowiedziała, że prawdopodobnie niedługo zobaczy się z widzami w nowym formacie.

Czuje w kościach, ze niebawem spotkamy się TU lub TAM i mam nadzieje, ze wyruszycie w tę podróż ze mną! - podsumowała.

Widzowie z pewnością niecierpliwie czekają na to spotkanie.

Izabella Krzan Tomasz Kammel
Izabella Krzan Tomasz Kammel© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także