TYLKO U NAS! Maciej Musiał sprawia kłopoty na planie "TzG"? "Chce wszystko kontrolować"

TYLKO U NAS! Maciej Musiał sprawia kłopoty na planie "TzG"? "Chce wszystko kontrolować"

Maciej Musiał sprawia problemy w "Tańcu z gwiazdami"?
Maciej Musiał sprawia problemy w "Tańcu z gwiazdami"?
Źródło zdjęć: © AKPA
03.04.2024 08:29, aktualizacja: 03.04.2024 10:44

Nowy sezon "Tańca z gwiazdami" jest absolutnym hitem Polsatu i duża w tym zasługa uczestników. W tej grupie znalazł się m.in. Maciej Musiał, który podobno lubi mieć kontrolę nad wszystkim, co się wokół niego dzieje.

Maciej Musiał jest jednym z lepszych uczestników najnowszego sezonu "Tańca z gwiazdami" - w odcinku wyemitowanym w Niedzielę Wielkanocną dostał nawet cztery "dziesiątki" od jury, a Rafał Maserak popłakał się po występie aktora.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Maciej Musiał podobno "wszystko kontroluje" za kulisami "TzG"

Jak podaje jednak informator Jastrząb Post, Musiał lubi kontrolować wszystko, co się wokół niego dzieje w "Tańcu z gwiazdami":

Musiał chce wszystko kontrolować, łącznie z tym, jak jego partnerka taneczna będzie ubrana i umalowana. Jego ubiór to też jest sporna kwestia, często zmienia zdanie i kombinuje do ostatniej chwili. Chce też mieć wpływ na wybór piosenki, do której będzie tańczył. W trakcie prób zdarza mu się nawet podejść do wokalistów i rozmawiać z nimi o piosence.

Gwiazdor "Rodzinki.pl" podobno poszedł nawet o krok dalej i postanowił zatrudnić swojego własnego choreografa. Podczas treningów rzekomo obecni są dwaj specjaliści, co było dotąd niespotykane w tej edycji "Tańca z gwiazdami":

Ostatnio zaskoczył wszystkich, gdy przyprowadził na trening swojego choreografa. Teraz na jego treningach jest dwóch choreografów - Tomasz Barański i człowiek od Musiała. Nikt z obecnej edycji nie zdecydował się na taki ruch. Produkcja jest poirytowana jego zachowaniem.

Maciej Musiał nie chce rozmawiać z mediami?

Nasz informator wyjaśnił też, że Maciej Musiał niechętnie udziela wywiadów na planie "Tańca z gwiazdami".

Robi też problemy z kwestii kontaktów z mediami - w niedzielę nie chciał w ogóle udzielać wywiadów. Ogólnie kontroluje, marudzi, gwiazdorzy - dodaje nasze źródło.

Maciej Musiał reaguje na doniesienia

Redakcja Jastrząb Post skontaktowała się z Maciejem Musiałem. Aktor zaprzeczył, żeby zatrudnił drugiego choreografa. Wszystko odbywa się pod auspicjami Tomasza Barańskiego. Nawet jeśli ktoś z zewnątrz pomaga w "TzG", to robi to pod jego nadzorem. Co więcej, uczestnik programu bardzo ceni sobie jakość choreografii i jest zadowolony z przebiegu współpracy z Barańskim.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Obraz
© AKPA

Kamil Kacperski, wydawca Jastrząb Post

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także