Maffashion oficjalnie potwierdzona w show Polsatu. Może zgarnąć fortunę

Maffashion
Maffashion
Źródło zdjęć: © KAPIF

26.01.2024 09:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maffashion pojawi się w jednym z popularnych programów Polsatu. Nieoficjalnie stacja zapłaci jej naprawdę dużą sumkę.

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, weszła w świat show-biznesu, gdy uruchomiła bloga o tematyce modowej. Z czasem rozwinęła zasięgi w mediach społecznościowych, zaczęła działać w biznesie i prowadzić programy dla stacji telewizyjnych.

Plotkarskie media bacznie przyglądały się również jej życiu prywatnemu. Gwiazda ma za sobą rozstanie ze znanym aktorem – Sebastianem Fabijańskim. Byli partnerzy dzielą się opieką nad synem Bastianem, który urodził się we wrześniu 2020 roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Maffashion wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

W styczniu poszczególne redakcje prześcigały się w spekulacjach dotyczących kolejnego sezonu "Tańca z Gwiazdami". Raz po raz wymieniano potencjalnych uczestników, a także spekulowano na temat ich stawek.

W piątek 26 stycznia Polsat oficjalnie potwierdził, że Maffashion dołącza do grona uczestników "TzG", o czym plotkowano już od jakiegoś czasu.

W nowej edycji @tanieczgwiazdami na parkiecie pojawi się @maffashion_official, czyli Julia Kuczyńska. Znana w świecie mody influencerka, blogerka i bizneswoman. Ma na swoim koncie dziesiątki osiągnięć i wyróżnień m.in. znalazła się wielokrotnie w gronie 50 najbardziej wpływowych ludzi w Polsce. @maffashion_official powodzenia w programie! Już 3 marca widzimy się w @polsatofficial! – podał Polsat.

Portal ShowNews napisał, że Maffashion za całą edycję może zgarnąć ok. 100 tys. zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także