Majówka 2024. Agnieszka Kotońska ma 47 lat i boską figurę. Pokazała ją w bikini

Majówka 2024. Agnieszka Kotońska ma 47 lat i boską figurę. Pokazała ją w bikini

Agnieszka Kotońska pozuje w bikini
Agnieszka Kotońska pozuje w bikini
Źródło zdjęć: © InstaStories i Instagram
03.05.2024 12:35, aktualizacja: 03.05.2024 14:20

Agnieszka Kotońska ostro wzięła się za siebie, dzięki czemu udało się jej schudnąć aż 40 kilogramów. Na majówkę postanowiła pochwalić się wypracowaną sylwetką. Zapozowała w stroju kąpielowym.

Agnieszka Kotońska to pochodząca z Chodzieży uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem", będącego hitem stacji TTV. Na antenie możemy oglądać ją u boku jej męża i syna. Poza tym producenci zaangażowali Kotońską do kilku innych formatów typu reality show, co tylko podbiło jej rozpoznawalność.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak schudła Agnieszka Kotońska? Jest lżejsza o 40 kilogramów

Gdy Agnieszka dopiero raczkowała w telewizji, zmagała się z nadwagą. Mając dość hejterskich komentarzy, wzięła się za siebie. Nie tylko zaczęła ostro ćwiczyć, ale również znacznie zmodyfikowała swój jadłospis, eliminując z niego trzy produkty.

Zaczęłam zdrowo jeść, co nie było łatwe, bo trzeba było to wszystko rozpracować, gotować. Teraz gotuję sobie sama, nie mam trenera, metodą prób i błędów zaczęłam eliminować produkty. Coś mi nie pasowało, coś odrzuciłam. Chleb jasny zamieniłam na ciemny, nie piję coli, nie piję wódki. Wszystko jest oparte na warzywach, ćwiczę 5 razy w tygodniu –powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Agnieszka Kotońska dumnie eksponuje figurę w samym bikini

Na majówkę 47-latka uraczyła fanów gorącym widokiem. Wrzuciła na InstaStories wideo, na którym widać ją, gdy w samym tylko bikini siedzi przy basenie, eksponując idealną sylwetkę. Nie sposób wręcz oderwać wzroku od jej płaskiego brzucha. Jedno jest pewne – Kotońska nie wróciła do starych przyzwyczajeń i wciąż o siebie dba.

Agnieszka Kotońska pozuje w bikini
Agnieszka Kotońska pozuje w bikini© InstaStories
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także